سلام

امروز تو آپارات با فایلی برخوردم که قبلا دوستم هم ازش تعریف کرده بود و براش نتیجه داده و اون کسب درآمد موبایلی از طریق تلگرام هست . تو اون ربات تلگرام میشه با پرداخت حق عضویت 12 هزار تومانی یک ماه درآمدزایی کرد . 

اون هم از طریق یکی از دوستان تلگرامیش لینک ثبت نام رو دریافت کرد و بعد از بین گزینه های برنزی و نقره ای و طلایی و الماسی کمترین هزینه یعنی برنزی رو انتخاب کرد، 12 هزار واریز کرد و یک لینک تبلیغ در تلگرام و اینستا در تلگرام ارسال شد، دوستش هم همون لحظه پورسانت دریافت کرد چون هر عضوی که بگیری به شما سود می رسه و هر زیر مجموعه اون عضو هم به همان مبلغ سود میده .

یعنی اولی برنزی گرفت زیر مجموعه اون هم برنزی گرفت از بابت زیر مجموعه 4800 دریافت کرد . این روش رو چند روزه داره انجام میده و الآن نه تنها 12 هزار خودش رو که برای ثبت نام یک ماهه داده بود بلکه خیلی بیشتر از اون رو دریافت کرده . می خوام بدونم از بین شماها هم کسی تجربه داره ؟ این پول حلاله ؟ نظر شما چیه ؟

در اینکه دریافتی داشته شکی ندارم حتی فیش رو هم برام تلگرام کرده واقعا ربات تلگرامی اون شرکت کار می کنه نماد الکترونیک اعتماد ملی هم داره و ... .

 نظرتون چیه باید منم ثبت نام کنم ؟ البته من گروه تلگرام ندارم ولی می تونم با دوست و فامیل خوب ارتباط برقرار کنم . به هر حال 12 هزار پوله یک بسته آدامسه یا دو سر تاکسی در بست، حس می کنم اگه درآمد درستی باشه باید زودتر عمل کنم ولی هنوز یه کم تردید دارم. حلاله که نماد الکترونیک داره ؟

اگه خواستید بعدا اون کانال آپارت رو اگه اجازه باشه بهتون میگم .


پاسخ :

سلام

در سایتی که مورد بحث هست ، هیچ توضیحی در مورد ربات تلگرام کسب درآمد ذکر نشده . این سایت مجوز داره، اما نه برای فعالیت در زمینه ی کسب درآمد با ربات تلگرام .

مثل اینه که بنده بیام طبق قانون و کسب مجوزهای لازم، یه سوپرمارکت بزنم، بعدش مشروبات الکلی هم بفروشم . اگه کسی اعتراض کرد مجوزها رو نشونش میدم ، میگم ببین پروانه کسب و ... دارم !

در واقع بنده برای فروش روغن و برنج و ... مجوز گرفتم نه فروش مشروبات الکلی !

اگه اشتباه می کنم ، بنده رو از اشتباه در بیارید .

موفق باشید 


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل اعتقادی (۱۰۶۰ مطلب)
امنیت در فضای مجازی (۴۶ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (درآمد موبایلی شبکه ای از طریق تلگرام و اینستاگرام) ، (۲۱) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید