سلام 

نمیدونم از کجا باید شروع کنم خیلی گیجم، واقعا نمیدونم چه کاری درسته و چه کاری غلط .  

ما ترم اول 3 تا دوست خیلی صمیمی بودیم، یکی از دوستام به شدت عاشق یکی از پسرهای کلاس مون بود، یه عشق فضایی که بیشتر تو قصه ها و فیلم ها نمونه ش پیدا میشه، ولی اون پسره از عشق این دوستم بی اطلاع بود و فقط فقط من میدونستم که به اون پسره علاقه منده.

اگه بخوام از ویژگی دوستم بگم میتونم بگم از لحاظ ظاهری بهترین دختر کلاسمونه و خیلی خیلی نجیب و سر به زیر و در مقایسه با اون پسره باید بگم خیلی سرتره و فک نمیکنم اون آقا حتی فکرشم بکنم که دوستم دوسش داره، این علاقه دوستم همچنان ادامه داشت و روز به روز بیشتر میشد تا اینکه ترم 3 فهمیدیم که این آقا عاشق اون یکی دوستمه و خیلی خیلی دوسش داره و قراره به خواستگاری اون بیاد . 

اون یکی دوستم از اون دخترایی هست که دلش دریاست، یعنی یه روز عاشق اینه و فردا عاشق اون یکی . حتی به یکی از بچه های کلاس مون خودش پیشنهاد دوستی داده بود که پسره قبول نکرد، ولی خودش رو خیلی محجوب نشان میده و چون این پسره پولداره میخواد باهاش ازدواج کنه در حالیکه کوچکترین علاقه ای بهش نداره و فعلا به گفته خودش ایشون رو تو آب نمک خوابونده که اگه موقعیت بهتری بود باهاش ازدواج کنه و این آقا خیلی خیلی ساده و سر به زیره و اصلا تو باغ نیست . 

واقعا نمیفهمم چرا باید این طوری باشه، اون دوست بیچارم این همه این پسره رو دوست داره ولی ... ، حالا اون یکی اصلا بهش علاقه نداره و فقط به خاطر پول و ...، و باز هم بیچاره اون پسره که نمیدونه قضیه از چه قراره و تو خیالات خودش فکر میکنه دوستم خیلی بهش علاقه منده ( این طوری نشون میده ) و خیلی دختر نجیبیه ( طبق چیزی که به یکی از دوستاش گفته ) در حالی که زهی خیال باطل ، تا قبل از اینکه دوستم بدونه پولدارن جوابش مطلقا منفی بود و حالا هم که مثبته فعلا تو آب نمکه و احتمال داره با اومدن یه مورد مناسب تر شکست عشقی بخوره . 

حالا به نظرتون من باید چی کار کنم، منظورم این نیست که به پسره بگم اصلا و ابدا جون خیلی عاشقه و خودش میگه یا اون یا هیچکس، منظورم اینه رفتار درست چیه؟ اون یکی دوستم داره ذره ذره آب میشه به ویژه اینکه دوستم هر روز میاد و از حرف هایی که با پسره میزنه و اینا واسمون تعریف میکنه من لازمه کاری کنم ؟ چه کمکی به دوستم میتونم بکنم ؟


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۲۰۶ مطلب)
جذب خواستگار دلخواه (۸۲ مطلب)
روابط اجتماعی دختران (۱۴۷ مطلب)
نوع رفتار در دانشگاه (۸۴ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (چه کمکی به دوستم می تونم بکنم ؟) ، (۱۹) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓