سلام 

نمیدونم از کجا باید شروع کنم خیلی گیجم، واقعا نمیدونم چه کاری درسته و چه کاری غلط .  

ما ترم اول 3 تا دوست خیلی صمیمی بودیم، یکی از دوستام به شدت عاشق یکی از پسرهای کلاس مون بود، یه عشق فضایی که بیشتر تو قصه ها و فیلم ها نمونه ش پیدا میشه، ولی اون پسره از عشق این دوستم بی اطلاع بود و فقط فقط من میدونستم که به اون پسره علاقه منده.

اگه بخوام از ویژگی دوستم بگم میتونم بگم از لحاظ ظاهری بهترین دختر کلاسمونه و خیلی خیلی نجیب و سر به زیر و در مقایسه با اون پسره باید بگم خیلی سرتره و فک نمیکنم اون آقا حتی فکرشم بکنم که دوستم دوسش داره، این علاقه دوستم همچنان ادامه داشت و روز به روز بیشتر میشد تا اینکه ترم 3 فهمیدیم که این آقا عاشق اون یکی دوستمه و خیلی خیلی دوسش داره و قراره به خواستگاری اون بیاد . 

اون یکی دوستم از اون دخترایی هست که دلش دریاست، یعنی یه روز عاشق اینه و فردا عاشق اون یکی . حتی به یکی از بچه های کلاس مون خودش پیشنهاد دوستی داده بود که پسره قبول نکرد، ولی خودش رو خیلی محجوب نشان میده و چون این پسره پولداره میخواد باهاش ازدواج کنه در حالیکه کوچکترین علاقه ای بهش نداره و فعلا به گفته خودش ایشون رو تو آب نمک خوابونده که اگه موقعیت بهتری بود باهاش ازدواج کنه و این آقا خیلی خیلی ساده و سر به زیره و اصلا تو باغ نیست . 

واقعا نمیفهمم چرا باید این طوری باشه، اون دوست بیچارم این همه این پسره رو دوست داره ولی ... ، حالا اون یکی اصلا بهش علاقه نداره و فقط به خاطر پول و ...، و باز هم بیچاره اون پسره که نمیدونه قضیه از چه قراره و تو خیالات خودش فکر میکنه دوستم خیلی بهش علاقه منده ( این طوری نشون میده ) و خیلی دختر نجیبیه ( طبق چیزی که به یکی از دوستاش گفته ) در حالی که زهی خیال باطل ، تا قبل از اینکه دوستم بدونه پولدارن جوابش مطلقا منفی بود و حالا هم که مثبته فعلا تو آب نمکه و احتمال داره با اومدن یه مورد مناسب تر شکست عشقی بخوره . 

حالا به نظرتون من باید چی کار کنم، منظورم این نیست که به پسره بگم اصلا و ابدا جون خیلی عاشقه و خودش میگه یا اون یا هیچکس، منظورم اینه رفتار درست چیه؟ اون یکی دوستم داره ذره ذره آب میشه به ویژه اینکه دوستم هر روز میاد و از حرف هایی که با پسره میزنه و اینا واسمون تعریف میکنه من لازمه کاری کنم ؟ چه کمکی به دوستم میتونم بکنم ؟


کاربران خانواده برتر در مورد پست (چه کمکی به دوستم می تونم بکنم ؟) ، (۱۹) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل دختران جوان (دارای ۲۲۵۰ مطلب مرتبط)
جذب خواستگار دلخواه (دارای ۸۷ مطلب مرتبط)
روابط اجتماعی دختران (دارای ۱۶۷ مطلب مرتبط)
نوع رفتار در دانشگاه (دارای ۹۳ مطلب مرتبط)