سلام دوستان خوب خانواده برتر

به نظر من توی اجتماع ما ازدواج کم شده. جوری که من بعد از 5 سال همین یه ماه پیش رفتم یه عروسی. از اون ور فکر می کنم که طلاق هم رو به افزایشه و سازگاری بین زوجین و آستانه تحمل هم کم شده. یه زمانی به ازدواج موقت به عنوان جایگزین نگاه میشد ولی واقعیتش اینه که الان اون هم کم شده. الان روابط رفته سمت روابطی که ارزون تره و از همه مهمتر برخلاف ازدواج دائم و موقت تعهدی توش نداره .

حالا سوال من از شما اینه که به نظرتون اگه به همین وضع پیش بره تکلیف نهاد خانواده چی میشه ؟ به نظرتون تشکیل خانواده تو خطر نمی افته؟ تکلیف فرزندانی که از رابطه های غیر شرعی و غیرقانونی متولد بشه چیه؟ چون میدونین که این بچه ها هیچ جور حمایتی از طرف قانون نمیشن.

و ابنکه به نظرتون اگه این مدل روابط جایگزین بشه چه خطراتی داره؟ تبدیل میشیم به آدمی که یه روز با اینه یه روز با اون یکی. و تا آخر عمر هم این مدل زندگی رو باید ادامه بدیم و دور تشکیل خانواده رو خط بکشیم. ظن من اینو به من داره میگه که خانواده تو خطر افتاده. حالا نمیدونم از کم کاریه خودمونه یا ... . و اینکه چه راهکارهایی به ذهن تون میرسه تا از فروپاشی خانواده جلوگیری کنیم ؟


کاربران خانواده برتر در مورد پست (چطور از فروپاشی خانواده جلوگیری کنیم ؟) ، (۲۰) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل پسران جوان (دارای ۱۳۸۷ مطلب مرتبط)
مسائل دختران جوان (دارای ۲۲۴۰ مطلب مرتبط)
مسائل اجتماعی روز جامعه (دارای ۵۲۰ مطلب مرتبط)
مطالب کاربران (دارای ۷۴۸ مطلب مرتبط)
موفقیت در زندگی (دارای ۴۴ مطلب مرتبط)