سلام

خانواده برتر جاییه که چند وقته با هم صحبت میکنیم، تبادل نظر میکنیم گاهی کل کل و دعوا میکنیم همدردی میکنیم  بهم کمک میکنیم و مثل یک خانواده هستیم اما میدوینم در یک خانواده اختلاف نظر و اصطکاک نرماله ! من پیشنهاد میکنم در این پست هر کاربری که قبلا کسی رو ناراحت کرده و الان پشیمانه ازش حلالیت بطلبه! 

هر کاربری که فکر میکنه اگر روزی روزگاری دعواش شده و الان فکر میکنه ارزش این همه دعوا رو نداشت و اینجا ازش حلالیت بخواد ! هم خدا راضی میشه هم بنده خدا!

در بخش دوم 

هر کسی از کاربر دیگه ناراحت شده و به دل گرفته بیاد گله و گله گذاریش رو بگه شاید اون کاربر با غرض و هدف خاصی نارحت نکرد و دلایل دیگه ! و با هم آشتی کنن

در بخش سوم 

هر کاربری که نقدی دلسوزانه و محترمانه و یا نسبت به کاربر دیگه داشته باشه میتونه بگه ! بنویسه تا طرف به  اشتباهاتش پی ببره و یا اینکه در اشتباهش تامل کنه ،نقدش هم منصفانه باشه .

این خیلی فایده داره و به شناخت مجازی شما کمک میکنه ، مثلا شما  یکی از کاربران  وبلاگی اما میخوای بدونی رفتارت و متن هات چه بازخوردی به دیگران داشته

چه کسانی ازت ناراحت شدن؟ چه کسانی ازم بازخورد مثبت گرفتن، چه کسانی باعث کمک کردن و راهنمایی شون شدن و ...

با اسم غیر اصلیش یا اصلیش مهم نیست! فقط تا حد امکان همراه با آرامش و احترام باشه .


مرتبط :

حلالیت طلبی خانواده برتری ها در پایان سال 97

پست طلب حلالیت !

پست حلالیت طلبیدن کاربران خانواده برتر

در این روزهای پایانی سال 96 همدیگر را حلال کنیم 

سال 95 رو چگونه سپری کردید ؟

در این لحظات پایانی سال 94 هر چه می خواهد دل تنگت بگو


کاربران خانواده برتر در مورد پست (آشتی کنان، حلالیت طلبی و نقد پذیری کاربران خانواده برتر) ، (۷۶) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مربوط به خانواده برتر (دارای ۴۹۸ مطلب مرتبط)
مطالب کاربران (دارای ۷۵۸ مطلب مرتبط)