سلام 

 ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان

من در محیط کاری و دانشگاهی پیشنهاد آشنایی و ازدواج دارم. مشکل من اینه که از نظر اقتصادی شرایط خانوادم نامناسب هست و تمایلی هم به تغییر این شرایط حتی در حد توان ندارند. البته این باعث شده من موقعیت های خوبی را از دست بدم ( البته ناراحت میشم گاهی از این مسئله اما بعد فکر می می کنم بهتر که کسانی با این طرز فکر رو از دست دادم)

اما سوالم اینه به کسی که هیچ شناختی از من و خانوادم نداره چطور بگم که شرایط مالی مون در چه حدی هست ؟ البته شرایط مون در حدی که ظاهر خونه مون نشون میده نیست و بهتر هست، اما من نتونستم خانوادم راضی کنم که تغییر کنن در این مورد و واقعا عاجزم! ( در مورد ظاهر خونه زندگی مون و حتی گاها لباس پوشیدن مادر و پدرم)

چطوری اینو به خواستگارم بگم؟ گفتنش برای من بسیار سخته و حتی نمی دونم چطور بگم ؟! ( اینم بگم به ظاهرم اصلا این قضیه نمیاد و معمولا همه فکر میکنن مرفه هستم با اینکه همیشه با زبان خودم به اطرافیان میگم که اینطوری نیست ولی اصلا انگار هضم نمی کنند و فکر می کنند من شکسته نفسی می کنم)


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل خواستگاری (برای دختران) (۱۴۳ مطلب)
مسائل دختران جوان (۲۲۲۵ مطلب)
کفویت در ازدواج (۱۳ مطلب)
رفتارشناسی پسران برای ازدواج (۴۰۸ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (چطور به خواستگار بگم که شرایط مالی مون در چه حدی هست ؟) ، (۳۹) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید