بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به همه تون!

خیلی ها میگن تنها چیزی که یه زن از شوهرش می خواد اینه که تکیه گاهش باشه... واقعا مرد باشه و جنم داشته باشه ... ، از خانم ها هم این نکته زیاد شنیده شده. در عمل هم برخی از خانم ها صرفا به خاطر اینکه مردی رو در زندگی شون دیدن که حس کردن میشه بهش تکیه کرد، باهاش ازدواج کردن ... در صورتی که نه ظاهر خاصی داشته ( حتی تو برنامه ماه عسل آقایی بود که استخوان صورت نداشت و ظاهرش غیرعادی بود، اما همسرش به اون افتخار می کرد و می گفت مرد زندگیشه ... ) حتی دیده شده که طرف، پس انداز خاصی نداشته حتی کار هم نداشته اون موقع، اما خانم دلش به اون مرد گرم بوده ... ، و البته این مردانی که من دیدم، بعد ازدواج گلیم خودشون رو هم از آب کشیدن بیرون ... .

پس تا اون جایی که من فهمیدم این نکته و ملاک در انتخاب همسر برای یک خانم، اصل اولیه است... و به خاطرش حاضره از خیلی چیزهای دیگه بگذره، در عین حال که با وجود تمام نقص ها، مجذوب و دلداده همسرش شده. ( خیلی از ملاک های ظاهری ای که کاربران وبلاگ به اون اشاره می کنند به نظرم فقط فریبه... اول فریب خودشون و در مرتبه بعدی، فریب دیگران! )

درخواستم از همه ی خانم ها اینه که این حس تکیه گاه بودن رو توضیح بدن ... ، لطفا کلی گویی نکنید ، مصداقی جواب بدید... ، حتما اگر تجربه ای دارید که یه عینه این حس رو تجربه کردید بیان کنید

از گفتن الفاظ تکراری و کم فایده، مثل: اعتماد به نفس زیاد داشتن، جنم داشتن، مرد بودن، مرد واقعی بودن و ... پرهیز کنید؛ چون همه این الفاظ مترادف رو بلدیم و چیزی رو در مورد مسئله بنده، مشخص نمی کنه.

باز هم تاکید می کنم که مصداقی و تجربی جواب بدید ... می خوام بدونم خانم ها، چه جور مردی رو قابل تکیه می دونن ؟ چه رفتار هایی ازش ببینن این حس بهشون دست میده ... ، و اینکه به خاطر تکیه گاه بودن آقا، تا چه حد حاضرن از بقیه ی ملاک هاشون دست بردارن ، این رو هم لطفا بفرمایید که به عنوان پسری که می خوام برم خواستگاری و اینها، چه کار کنم که طرف مقابلم من رو قابل اتکا بدونه...

راهنمایی شما خیلی مفیده برام و همه پسرای عزیز *** پس به همه مواردی که عرض کردم با دقت جواب بدید.

هر چه این مسائل برای ما پسر ها روشن تر بشه، دختر خانم ها خواستگاران بهتری خواهند داشت ... (شکلک چشمک!)


کاربران خانواده برتر در مورد پست (خانم ها چه جور مردی رو قابل تکیه می دونن ؟) ، (۸۹) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ اطلاعات بیشتر ↓ :
مسائل پسران جوان (دارای ۱۴۲۵ مطلب مرتبط) رفتارشناسی دختران برای ازدواج (دارای ۴۵۰ مطلب مرتبط) شناخت قبل از ازدواج (دارای ۹۶ مطلب مرتبط) آموزش روش های تحقیق برای ازدواج (دارای ۴۰ مطلب مرتبط) قبل از ازدواج لازم است بدانید (دارای ۲۶۴ مطلب مرتبط)