سلام

اوقات همگی به خوشی .

من دفعات قبل هم با نام کاربری دیگری سوالاتی رو ارسال کرده بودم اما این بار موضوع متفاوته و به همفکری  و نظرات شما عزیزان نیاز دارم. 

پسری بیست و چند ساله هستم. دلم از بعضی خانم ها پره. بحثی که هست اینه که هر بار تا الان برای آشنایی بیشتر به خانمی پیشنهاد دادم اون ها بدون درنگ رد کردن و اصلا زحمت کمی فکر کردن رو در این باره به خودشون ندادن! در صورتی که من توی توضیحاتم به شکل کامل هدفم را که آشنایی صرف به منظور ازدواج هست را خیلی قاطعانه و جدی عنوان میکنم. 

با این حال خانم های محترمی که تا الان این موضوع را باهاشون در میان گذاشتم  هیج کدوم حتی حاضر به صحبت در این باره نشدن. من نه چهره و پوشش و یا رفتار ناشایست و زننده ای دارم نه مشکل خاصی. خیلی منطقی رفتار میکنم اما متاسفانه این مشکل پیش اومده برام. 

شما دوستان، خانم ها آقایان آیا چنین تجربه ای داشتید و یا توصیه ای دارید؟ چطور بعضی ها اینقدر راحت دوست میشن با هم اما منی که مدت هاست نیتم پاک و هدفم جدیه با این موارد رو به رو میشم؟! آیا باید تغییر رویه داد؟ 

خواهشا نفرمایید که از  ابتدا از طریق خانواده اقدام کنم چون تا حداقل های آشنایی و اطمینان را در شخص مورد نظر پیدا نکنم این کار رو بدون فایده میدونم و اعتقاد دارم پس از مدت کمی از آشنایی دو طرفه این مسئله باید در خانواده ها مطرح بشه که فکر میکنم منطقی هم باشه.  

پیشاپیش ممنون از همه


کاربران خانواده برتر در مورد پست (چرا وقتی به دختران پیشنهاد آشنایی بیشتر رو میدم فورا رد می کنن ؟) ، (۳۴) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
رفتارشناسی دختران برای ازدواج (دارای ۴۳۰ مطلب مرتبط)