سلام

راستش برای من سواله که چرا پسرها فکر می کنند که دخترها "فقط" به شرایط مالی شون نگاه میکنند و چشم به در دوختن که یک خواستگار پولدار بیاد ؟!  

باور کنید اصلا اینطور نیست!  من خودم خواستگار خیلی پولدار داشتم ولی رد کردم، چرا ؟  به خاطر خام بودنش! بخاطر دوست نداشتنش! حس تکیه گاه بودن ندادنش! بخاطر پز دادنش به پول باباش که خودش هیچ تلاشی نکرده واسش! 

ولی جونم در میرفت برای پسری که برای داشتنش کلی آرزو کردم و الان نامزدمه، پول زیادی نداره ولی جنم کار داره و مطمئنم میتونم در کنارش آینده ای عالی رو بسازیم، با هم درس میخونیم و کار میکنیم،   تکیه گاهه و خوش اخلاق و مهربون، با هم رفیق و صمیمی هستیم و هم رو درک میکنیم.

ماشین نداره، خونه نداره، ولی براش برنامه ریزی کردیم، با هم پیاده یا با اتوبوس و تاکسی یا ماشین پدرش یا و ماشین پدر من فعلا میریم اینور و اونور، جاهای گرون نه! اصلا مکان های هزینه ای نمیریم، فقط در یک طبیعتی پارکی خوراکی با هم میخوریم و از با هم بودن لذت میبریم، اون قدر درکم میکنه و مهربونه که میتونم ساعت ها کنارش باشم و اصلا گذر زمان رو حس نکنم! پول نداره ولی جنم به دست آوردنشو داره و تلاش میکنه، پول نداره ولی شعور داره و مهربونه، پول نداره ولی خانوادش بامحبتن و ...

بهتون قول میدم با این ویژگی ها دخترهای خوب رو جذب میکنید، همش پول نیست ...


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
تجربیات زوج های موفق (۲۴ مطلب)
رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۴۱۱ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (ویژگی هایی که یه دختر خوب رو برای ازدواج جذب میکنه) ، (۲۰) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید