همگی سلام 

یه سوال میپرسم ، میدونم برای خیلی ها ممکنه مسخره یا مضحک بنظر بیاد اما متاسفانه برای خودم هنوز جای سواله ، روی سوالم بیشتر با خانوم هاست . 

من برای ازدواجم سپردم به مادرم که برام یه خانوم محجبه و ترجیحاً چادریش رو پیدا کنه، اما چیزی که همش در پس ذهنم میگذره اینه که خانوم های چادری تو خونه هم انگار چادری یا محجبه هستند! خودمم خندم میگیره حتی . یا مثلا اونا هم دل شون میخواد که زیبایی شون رو عرضه کنن به همسرشون یا نه !

برام سواله که اونا هم آیا نیاز جنسی رو در وجودشون حس میکنن یا با این قضیه چطور برخورد میکنن ، خودشونم برقراری رابطه جنسی رو دوست دارن و از اون لذت میبرن یا ففط از روی احساس وظیفه یا ترحم با همسرشون رابطه برقرار میکنن ، اونا هم مشتاقن به رابطه یا جسارتا با خودشون میگن کی تموم میشه از شرّ مردمون خلاص شیم . 

خودم بعید میدونم که اینطور باشه اما در پس افکارم این انگار حک شده که اونا رابطه جنسی رو یه کار بد میدونن ، واقعا برام جای سواله و برای همین خواستم که خانوم ها خودشون بگن که اینطوره یا نه ، نه سرکاریه نه چیز دیگه ، فقط چون کسی رو ندارم که بتونم این سوال (مضحک) رو ازش بپرسم، به محیط اینجا رو آوردم 

امیدوارم که روزی از خودش بتونم بپرسم ، ضمنا من واقعا قصد بی‌احترامی به هیچ قشری از بانوان کشورمون رو نداشتم از طرح این سوال ، اما  با تمام احترامی که برای همشون قائلم، خانوم هایی که محجبه هستن رو بیشتر میپسندم .

با احترام


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۲۷۶ مطلب)
دانستنی های قبل از ازدواج (۹۲ مطلب)
ازدواج با دختر مذهبی (۳۳ مطلب)

مردم در مورد این موضوع (۳۹) نظر داده اند، برای مشاهده بخش نظرات کمی پایین تر بروید