سلام

من یک دختر ۱۷ ساله م و در کشور سوئد زندگی میکنم . توی مدرسه من پسری است که هر وقت میبینمش به من زل می‌زنه و تلاش می‌کنه که با من ارتباط چشمی برقرار کنه. و فقط توی چشمام نگاه میکنه و نگاهش رو دور نمیکنه ، حتی بعضی وقت ها هم سعی میکنه بیاد نزدیک تر ولی غیر از این کار دیگه ای نمیکنه ، مثلا نمیاد باهام صحبت کنه و تنها کاری که یکی دو سه بار انجام داد این بود که وقتی بهش نگاه میکردم لبخند میزد .

 ولی به نظر من این از علاقه نیست چون اگر به من علاقه میداشت حتما توی شبکه های اجتماعی باهام ارتباط برقرار میکرد ،جرات نداره و نمیتونه بیاد جلو و صحبت کنه. جالبیش اینه که فقط به من این جوری نگاه میکنه جوری که هر کسی از کنارمون رد میشه این و حس میکنه که کمی عجیب است . و خیلی تابلو میکنه وقتی به من نگاه میکنه .

البته من هم سعی می‌کنم که باهاش ارتباط چشمی داشته باشم و این اولین نفری است که می‌توانم باهاش ارتباط طولانی چشمی داشته باشم . به نظر من که یک پسر خیلی مهربونی و خوشیتیپ است و همیشه ارتباط چشمی ما بیشتر از ۳ ثانیه است . جالبیش اینه که هر دو هم دیگه را زیر نظر داریم و این حدود ۳ ماه که همین طور ادامه داره ولی هنوز هیچ اتفاقی بین ما نیافته . 

وقتی روزهای اول حس کردم که این خیلی اتفاق عجیبی است که همش با یک نفر ارتباط چشمی طولانی داشته باشم. دوستانم را مرجع کردم و ازشون خواهش کردم تا بیان و از نزدیک ببینن که چگونه شرایطی است و وقتی دوستانم ارتباط بین ما رو دیدن گفتن که اون از من خوشش میاد. یعنی واقعا نمیدونم که از من خوشش میاد یا نه ؟

نمیدونم چیکار کنم من برم جلو یا همین جوری ادامه بدم تا اون بیاد  ؟


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۱۳۱ مطلب)
رفتارشناسی پسران برای ازدواج (۳۵۹ مطلب)
علت و انواع نگاه های پسران و دختران (۲۴ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (نحوه برخورد به پسری که زل میزنه و جلو نمیاد) ، (۵۶) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓