سلام

یکی از رفقا که مثل داداشمه و خیلی با هم صمیمی هستیم حدود یه سال تو یه رابطه بود با دختری که میگفت خیلی دختر پاک و خوبیه و همه جوره دختره رو دوست داشت و با اینکه رفیقم نوزده سالشه ولی واقعا دختر رو واسه ازدواج میخواست و کلی هم برنامه داشت واسه پول در آوردن.

خلاصه کلام نزدیک عید میشه و دختره هم کنکور داشته، رفیقم میبینه که کنکور داره گفته چهار ماه خیلی کم باهاش باشم و باهاش حرف بزنم و اینا که تمرکزش رو درسش باشه و به دختره میگه که این چهار ماه خوب بخون و اینا و با اینکه خیلی واسه رفیقم سخت بوده تحمل میکنه.

بعد کنکور گفت بهش پیام دادم که چطوری و اینا ، دیده درست جوابش رو نداده و بعد یکی دو هفته از کنکور گذشته گفتش فراموشت کردم! و کلا تموم میشه هر چی بینشون بوده. الان فقط کار رفیقم شده سیگار و قلیون کشیدن و فکرهای الکی! بعد یه سال که از اون قضیه میگذره فکرهایی مثل اینکه بره یه دختره رو بدبخت کنه و کلا یه جور دیگه شده میگه این که خوب شون بود و عاشقش بودم این طوری کرد. بقیه شون حتما از این بدترن و از این حرف ها. چیکار کنم به عنوان یه رفیق که کلا هم دیگه سمت سیگارو  این چیزها نره، هم کلا از این فکرهای الکی بیاد بیرون . 

ممنون


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۳۶۰ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (با دوستم که شکست عشقی خورده چطور رفتار کنم ؟) ، (۱۸) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓