سلام 

قبل از هر چیز بگم خدا رو شکر الان تنها و در آرامش زندگی میکنم و خوشحالم، پسری ۲۸ ساله هستم ، پدرم وقتی با مادرم دعوا می کرد می زد شیشه میشکوند ، با چاقو تهدید می کرد و یه بار زد گوش مادرم رو کر کرد ، یه بارم منو تو حموم زندانی کرد و برق رو خاموش کرد ! اعتماد به نفسم خورد شد، بخاطر همین هیچ وقت دوچرخه سواری یاد نگرفتم و دوستی نداشتم ، گذشت و گذشت تا با استاد عزیزی در ۱۵ سالگی آشنا شدم که تفکراتم رو تغییر داد ، گفت فلانی برو دنبال هدفت ، و فکر نکن تحصیلات صرفا موفقیت میاره . 

هدف من در مرحله اول تامین هرم آقای مازلو بود ، منزل ، ماشین ، و بخاطر سر خوردگی موفق به ازدواج نشدم ، بعدش اهداف بعدیم هم خصوصیه . من همیشه پسر مهربونی بودم و ، معتقد هستم والاترین هدف این هست که بتونی مشکلی از یک فرد رو حل کنی ، ولی متاسفانه در یکایک مراحل زندگیم بخاطر جنبه زیاد داشتن ، و کم اعتماد به نفس بودن ضربه خوردم . 

در ۱۸ سالگی سراغ کار دلالی رفتم و به زور و اجبار بعد یک سال مبلغی از پدرم برای شروع کار گرفتم ، هدفم دلالی نبود ، هدفم داشتن یک شرکت یا یک کار محترمانه بود ولی خوب توی ایران راحت ترین مسیر دلالی هست ، دو سال بعد درس رو ادامه دادم و مدرک ارشد رو گرفتم .  

البته الان این کار رو نمی کنم ، پول تو بانک دارم و هر ماه مبلغ خوبی دریافت میکنم ( موقت کار نمیکنم چون نیاز به آرامش مطلق دارم ) ، خوشبختانه به خواسته هام و فراتر رسیدم ، مدتیه کار نمی کنم ، نیاز به استراحت روانی دارم ، من فرد بد اخلاق ، بی ادب و عصبی نیستم ، همه چی رو تو خودم می ریزم . 

عذاب های پدرم الان اثرش رو منه ، گاهی سرم به شدت درد می گیره و مشخصه بخاطر استرس هست ، سادیسم ندارم ولی قوه ی عاطفی من خشک شده ، از افراد بی رحم خسیس و عصبی ، از زندگی رباتی خسته م، دوست دارم یه بارم که شده جواب پدرم رو بدم . 

ازدواج هم کنم دوست دارم با یه دختر مثل خودم ازدواج کنم و بتونیم فرزندان مون رو در نهایت خرد تربیت کنیم ، واقعا دیدم به اکثریت بد شده ، اگه کسی کار من رو راه نندازه ، یا بهم بی احترامی کنه ، قطعا جوابش رو به صورت ناشناس و بسیار بد بهش میدم ، و یک جورایی شیطان شدم ، متاسفانه روان شناس و روان پزشک هم نمیتونن کمک کنند ، چون اون ها همه چیز رو از دید پوزیتیویسم می بینند و تو رو به یک مشت قرص می بندن که اثرات سوء از جمله اضافه وزن داره .  

چطور میتونم مثل یک کودک مهربان و دل صاف بشم !؟ ، خیلی دلم میخواد یک فرد عاقل مثل شمس تبریزی ! بیاد و کمکم کنه .


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۳۶۰ مطلب)
روابط اجتماعی پسران (۵۴ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (برای درمان عقده ای شدن باید چیکار کرد ؟!) ، (۲۲) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓