سلام 

من بعنوان یه پسر که تجربه چندین خواستگاری داشته ، خواستم یه کم درد دل هامون را بگم ، واقعا دلمون پر از خون است از دست بعضی دخترا.

ببینید دخترا فقط همیشه حق را به خودشون میدن . ما هم انتظار داریم وقتی تحقیق کردن و حسابی ریز و درشت زندگی مون را از لای پرونده های خاک خوردمون در آوردن ، وقتی خواستگاری دعوت مون کردن حداقل یه کم با انصاف و احترام برخورد کنن. 

یه خونه ای رفتم خواستگاری ، همون لحظه اول که دختره خانومه نگام کرد متوجه شدم که اصلا از قیافه من خوشش نیومد ، بعد شروع کرد با برادرزاده اش شوخی کردن و آروم خندیدن .( دختره هم زیاد تحفه نبود ...) .

یا یه جایی دیگه رفتم دختره وقتی منو نگاه می کرد ابروهاش را بالا می انداخت ، می دونستم تو ذهنش داشت چی می گفت ! بالاخره ما هم می فهمیم اتفاقا برعکس خانم ها ، که فکر می کنن پسران پخمه هستن هیچی نمی فهمن این طوری هم نیست ، ما به به جزییات خیلی دقت می کنیم ریز بین هستیم.

یا یه جایی دیگه رفتیم دختره چایی آورد و رفت دیگه هر چی رفتن دنبالش نیومد. البته شاید فکر کنید چلاقم یا مشکلی دارم ولی این قضیه در مورد پسرهای دیگه ای هم صدق می کرد. مثلا دختر عموم یه خواستگار داشت بعد به مادرش گفته بود اگه بلند قد نباشه من باهاش حرف نمی زنم . 

بعد اون پسره بنده خدا تا از اتاق اومد داخل دختر عمو نگاش کرد دیگه حتی چایی هم نیاورد هر چی مادرش اصرار کرد . اونا هم سر خورده شدن و رفتن . البته عکس اینم بود. مثلا یه جایی رفتم دختر خانومه هفده سالش بود ولی به اندازه یه خانم هفتاد ساله عقلش کامل بود. 

پدر و مادرش هم با اینکه کم سواد بودن ولی واقعا نمونه یه خانواده با فرهنگ بودن . پدرش اجازه داد با دخترش حرف بزنم ولی با اینکه می دونستم من با معیارهاش هم خوانی نداشتم تا آخرین لحظه با سعه صدر و محترمانه و با صبر و حوصله حرف زد ، واقعا من شیفته معرفت و نجابت اون دختر و خونواده اش شدم ولی حیف که نشد.

خواستم از خانوم ها تقاضا کنم وقتی خواستگار دعوت می کنین حتی اگه قبولش نداشتین حداقل نیم ساعت دندون رو جیگر بذارین ، اصلا فکر کنین یه مهمون از راه دور براتون اومده یه چایی می خوره و نیم ساعت دیگه زحمت را کم می کنه .

آدم با هر دستی بده با همون دست می گیره. بعدها اگه از یه خواستگار خوشتون اومد رفت و پشت سرش را نگاه نکرد بعدا گریه نکنین و بگین چقدر نامردن این پسرا . بدونین حتما شما هم یه روز این کار را کردین. این به اون در !

لطفا پسرا هم اگه نظری دارن بگن


کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (ما هم از دخترا گله داریم) ، (۶۶) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۴۶۰ مطلب مشابه) مسائل دختران جوان (۲۳۲۱ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق