سلام

من پسر ۲۶ ساله ای هستم که خیلی وقته به این نتیجه رسیدم که زیبایی برای ازدواج مهم نیست اگر هم مهم باشه حداکثر ۲۰ درصد برام مهمه نه بیشتر . من خودم پسری با ظاهر معمولی و قد ۱۷۲ سانتی متر و وزن متناسب با قدم هستم و از ظاهرم اعتراضی ندارم بلکه خیلی راضیم ، خدا رو شکر در بقیه زمینه ها موفق شدم .  

الان با دختر خانمی با معرفی خانواده آشنا شدم که ظاهر خیلی زیبایی داره و من رو ترسونده که بخوام به آشنایی باهاشون ادامه بدم .

اول اینکه به چهره های زیبا هیچ تمایلی ندارم و دست خودم نیست بیشتر چهره های شاد و معمولی و دخترایی که خوش اخلاق هستند رو می پسندم . 

دوم اینکه علی رغم موفقیت هام شدیدا در این مواقع احساس خود کم بینی میکنم و میترسم برای بر قراری ارتباط دچار مشکل بشم آخه کمی خجالتی هم هستم . 

سوم هم اینکه من دختر موفق با چهره سطح پایین رو به دختر ناموفق زیبا ترجیح میدم ، یعنی منم به نوبه خودم کم توقع نیستم ولی در مورد چهره خیلی سهل گیرم فقط اینکه چاق نباشه برام کفایت میکنه . 

دیگه اهمیتی نداره پوستش از من سه درجه تیره تر باشه یا قدش کوتاه یا بلند باشه ، ولی اینکه به خودش در حد معمول برسه و مرتب باشه برام مهمه ، اما زیبایی اصلا برام مهم نیست . میدونم که برای شناخت یک فرد باید به اندیشه اش نگاه کرد نه چهره اش ، و زیبایی دلیل بر کم خردی نیست ، اما اینم تفکر منه که در نا خود آگاهم فرو رفته . 

اصلا دید خوبی به افراد ظاهر بین ، و افراد زیبا ندارم و ازشون به شدّت میترسم ، خیلی هم شخصیت وسواسی و حساسی دارم دلم نمیخواد کسی از من بالاتر باشه ! ضمن اینکه خانواده ایشون و خودشون مشکلی برای آشنایی ندارن . 


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۳۶۰ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (زیبایی دختری که بهم معرفی شده منو ترسونده) ، (۴۵) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓