سلام

هر حکومت ، گروه و یا حتی شخصی ، وقتی از یک جریانی احساس خطر بکنه ، اگه توانش رو داشته باشه ، با اون جریان برخورد سخت و اگه توانش رو نداشته باشه سعی می کنه به طور نرم ، تاثیر گذاری اون جریان رو کم رنگ بکنه .

یکی از موضوعاتی که اخیرا آمریکا و اسرائیل روی اون دست گذاشتند بحث اتحاد شیعیان عراقی و ایرانی هستش که نتیجه ی اون از یک طرف شکست عوامل اون ها در سوریه ، عراق و از طرف دیگه شکوه و عظمت پیاده روی اربعین هستش .

اون دست گذاشتند روی یک موضوع مهم که سال هاست خودشون دارن تلاش می کنن اون رو کم رنگ کنن ، اونم چیزی نیست جز غیرت .

همین که از یه طرف سعی دارن مردان مسلمان رو سیب زمینی بار بیارن و از طرف دیگه برای پیشبرد اهداف شون متوسل به تحریک غیرت میشن ، نشون از سردرگمی اون هاست . نشون میده که زورشون نرسید غالب مردان مسلمان رو بی غیرت کنن .

اخیرا هم با فداکاری نظامیان در ماجرای اهواز که خودشون رو سپر بلای زنان و بچه ها کردند ، داغشون تازه شد !

برگردیم به موضوع اصلی ...

یکی از اقدامات اخیر دشمنان پخش شایعاتی مبنی بر اینه که عراقی ها برای صیغه زنان ایرانی به مشهد میرن و زنان عراقی هم در پیاده روی اربعین به صیغه ی مردان ایرانی در میان و ... !!!

همین که سعی دارن ایرانی ها و عراقی ها رو نسبت به هم بد بین بکنن ، خودش گواه تفرقه انگیز بودن این ادعاهاست .

فرض کنیم این مساله وجود داشته باشه ؛
اگه وجود داشته باشه آیا به نفع دشمن نیست که روی این مسائل سرپوش گذاشته بشه تا حسابی گندش در بیاد ؟!

چون دشمن الان می خواد که مخفیانه و مثل موریانه از درون ، جامعه رو نابود کنه ، خب وقتی این مساله فاش بشه ، طبیعتا اعتراض هایی میشه و مسئولان قضیه رو جمع می کنن و موضوع خاتمه پیدا میکنه ! آیا دشمن اینو می خواد ؟!
همین که چنین ادعاهایی رو در سطح گسترده پخش میکنن ، نشون میده که با دستان خالی دارن دروغ میگن !

وای بر اون هایی که بدون تحقیق و برای جذب فالور یا خودشیرینی چنین شایعاتی رو پخش می کنن . شما مسئول خسارت هایی هستید که به خاطر پخش این شایعات به بیت المال وارد شده .

دیدن این کلیپ رو توصیه می کنم :

صیغه خانه هایی در مشهد برای عرب ها!!
کاربران خانواده برتر در مورد پست (شایعات صیغه های متقابل شیعیان ایرانی و عراقی + کلیپ) ، (۰) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
کلیپ (دارای ۵۷ مطلب مرتبط)
مطالب محسن نجفی (دارای ۱۴۶ مطلب مرتبط)