سلام

بچه ها ، من از این که دو نفر با هم ازدواج میکنن و بعضی ها میان میگن زن از مرده سرتره و یا مرده از زنه سرتره بدم میاد. خیلی هم بدم میاد. آخه به کسی چه مربوطه؟ من دوست دارم چهره ی همسرم به دلم بشینه. ولی نمیخوام‌ خوشگل تر از خودم باشه.

به خاطر همین حرف هایی که بقیه میزنن، فکر میکنم شوهرم پیش خودش میگه: من خوشگل تر از خانمم هستم و مغرور میشه به خودش.

(البته اینا تصورات منه؛ من خودم خوشگلم از نظر بقیه؛ با اینکه کمی جوش میزنم ولی خیلی ها بهم گفتن که قشنگی) به خدا دختر مغروری نیسم و خودم رو بالاتر از بقیه چه از ظاهر و چه از باطن  نمیبینم.

البته من خیلی ها رو دیدم که مرد خوشگل تره از خانمه بوده و هیچ وقت به خودش مغرور نشده و زندگی خوبی در کنار هم دارند و برعکسش ر هم دیدم که خانمه خوشگل تر از مرده هستش و زندگی خوبی در کنار هم دارن .

البته من نمیگم هر مرد و یا هر زنی که خوشگل تر از همسرش باشه مغروره ، به خدا سوء تفاهم نشه، قصد بدی از حرف هام ندارم به امام حسین . به خدا نمیدونم این ها چه فکرایی هست که میاد توی سرم؛ شما جای من بودین چی کار میکردین؟ فکر میکنم زیادی دارم به چیزای بی خود

فکر کنین خواهرتون ازتون این سوالات رو پرسیده؛ چه جوابی بهش میدین؟


کاربران خانواده برتر در مورد پست (هم سطح نبودن ظاهر بعضی از زن و شوهرها) ، (۴۸) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل پسران جوان (دارای ۱۳۸۷ مطلب مرتبط)
مسائل دختران جوان (دارای ۲۲۴۰ مطلب مرتبط)