سلام

من یک ایده دارم برای کارگردان ها و نویسنده های تلویزیون . الآن این همه سریال پزشکان و پرستاران در جهان ساخته میشه چرا شما یک سریال درباره شفا یافتگان طب اسلامی نمی سازید؟ کلی فروش داره و باقیات الصالحات هم هست .

تازه از مرگ ناگهانی خیلی از افراد مشهور هم جلوگیری میشه چون آن ها هم متاسفانه آگاهی لازم درباره طب ندارند . مثلا همین آقای ... عزیز در اثر سرطان ریه فوت شد خوب ایشان با طب اسلامی راحت درمان می شد ولی نه ایشان و نه خانواده محترم ایشان و نه همکاران عزیزشان مطلع نبودند .

برای خدا هم شده یک سریال درباره طب اسلامی بسازید این باقیات الصالحات مهم شماست . این وظیفه رسانه ملی و سینما و تلویزیون ایران است . این همه بازیگر معروف داریم شاید اگر نیت خیر شما را بدانند حاضر باشند نصف قیمت بازی کنند .

خیلی ها از ندانستن این طب زخم خورده اند برای خدا قدمی بردارید . امروز یک فیلم اثرش از هزار کتاب بیشتر است . قدمی بردارید تا سال دیگر همین ایام محرم یک سریال یا لااقل فیلم درباره آن ساخته باشید .


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مطالب کاربران (۷۳۶ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (چرا یک سریال درباره شفا یافتگان طب اسلامی ساخته نمیشه ؟) ، (۱۵۹) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓