سلام دوستان

من مشکلی برام پیش اومده که به کمک و راهنمایی شما دوستان عزیز نیازمندم. یه دختر زیر 25 سال از یه خانواده 8 نفری هستم. 5 تا خواهر دارم و من دختر دوم هستم ، دانشجو هستم و حدود یک ساله توی یکی از ادارات دولتی کارمندم به صورت قراردادی ، خواهر بزرگم که سه سال از من بزرگتره اونم کارمنده در مورد ازدواجش سختگیره ، راستش خواستگار خیلی خوب که به دل اون بشینه و همه معیاراش رو داشته باشه تا حالا نداشته ...

اما من خواستگار دارم ،حدودا هر ماه یه خواستگار خوب دارم ، تا حالا به خاطر خواهرم چیزی نگفتم اما الان دیگه شرایط فرق میکنه حدود 4 ماهه یکی از همکارام خواستگارمه ، پسر خیلی خیلی خوبیه ، من بهش گفتم که خواهر بزرگتر دارم و اینکه خانواده ام منو برای پسر عموم در نظر دارن و یه نشونی خانواده عموم گذاشتن ، حدود یک سال پیش که پسر عموم خواستگاری کرد با اصرار بابام اینا قبول کردم که اون نشون باشه فقط به شرط این که یه کار خوب و ثابت پیدا کنه و بیاد شهر ما .

الان بعد از یک سال نتونسته چیزی که من میخوام بشه ، برای همین بهش گفتم باید بیخیال من بشه چون با هم خوشبخت نمی شیم ، اما بابام میگه روزی رسون خداست، کار مهم نیست و اینکه چون فامیل هستش بابام خیلی راضی اما خودم نه . خواستگار جدیدم که همکارم هم هست همه این چیزا رو میدونه ...

بابای خواستگارم و بابای من هم و میشناسن ، حتی باباش از بابام خواستگاری کرده اما بابام گفته نشون کرده پسر عموشه... ، بابام با اینکه میدونه من پسر عموم رو قبول نمیکنم اما نمیدونم چرا بازم اصرار داره ، از طرفی من این خواستگارم رو دوست دارم اونم همین طور ، نمیدونم باید چیکار کنم ؟

تا حالا چند بار بهش گفتم من مشکلات زیادی دارم به فکر زندگی خودت باش ، میگه من صبر میکنم فقط به من یه جواب درست بده که من ازت مطمئن بشم . نمیدونم باید چیکار کنم ، از طرفی بابام انگار متوجه نمیشه که من و پسر عموم بهم نمی خوریم و من نمیخوامش ،  از طرفی این خواستگارم رو خیلی میخوام و نمیخوام از دستش بدم ، از طرفی خواهر بزرگم که مجرد هست نمیذاره خواستگار برا من بیاد خونه .

خواهش میکنم راهنمایی کنید که چکار باید بکنم ؟


مردم در مورد این موضوع (۲۲) نظر داده اند، برای مشاهده بخش نظرات کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۰۲۳ مطلب) ازدواج فامیلی (۶۴ مطلب) ازدواج خواهر کوچکتر (۷ مطلب)