سلام

من پسری بیست ساله هستم. واقعا ممنون میشم با نظراتون کمکم کنید . قد من ۱۷۲ هستش با وزن ۵۶ و قیافه معمولی ، مشکل بزرگی که دارم اینه لاغرم و به همین خاطر ریز کوچک نشون میدم که خیلی ساله اعتماد به نفسم رو گرفته و الانم که سنم بالا رفته ، به خاطر همین مساله خیلی اعتماد به نفسم کم شده و وقتی از بقیه میشنوم که میگن ریزه ای واقعا میشکنم . چون بالاخره یکی از صفات مرد هیکل و جثه و قدرت بندی اونه که خیلی مهمه و وقتی به یه پسر میگن ریزه ای خب شاید به ظاهر ساده بیاد ولی واقعا جمله سنگینیه و میشکنه آدم رو .

این مساله واقعا اذیتم میکنه و یه جاهایی شدیدا به خاطرش دلم میشکنه و اعتماد به نفسم کم میشه . در مورد ورزش و بدنسازی هم بگم که این ورزش واسه گنده شدن و عضله سازی و تغذیه خوب و مکمل احتیاج داره که غیر اون واسه  فرد لاغر اندامی مثل من چیزی جز ناامیدی و کوفتگی بدن نداره .

نمیدونم باید چیکار کنم توی این خرج گرونم چیزای پر کالری مثل گردو نمیشه خرید و خورد ، واقعا خسته م از خودم و از پسر بودنم . چیکار کنم ؟

خواهشا نظر بدین


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۳۲۴ مطلب)
افزایش اعتماد به نفس (۱۲ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (پسری هستم که به خاطر جثه ریزم اعتماد به نفس ندارم) ، (۴۱) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓