سلام و عرض ادب خدمت یکایک اعضای محترم خانواده برتر

خدمت تون عرض کنم که خبر آمد خبری در راه است . از پنج شنبه مورخ 11/مرداد/1397 میخوایم چله ترک گناه و چله زیارت عاشورا بگیریم  .از آثار و فوایدش نگم که همه واقفید و تاثیراتش رو به کرات دیدیم. از شرایط چله ترک گناه اکثرا باخبر هستید ولی باز هم توضیح میدم برای دوستانی که در جریان نیستن.

چله ترک گناه به این صورت هست که از پنج شنبه که چهل روز مانده به اول محرم با خودمون و خدامون و امام حسین عهد میبندیم که به مدت چهل روز یکی یا هر چقدر که خواستیم  از گناه هامون رو ترک کنیم مثلا ( نیت کنید چهل روز غیبت نکنیم، دروغ نگیم، نگاه به نامحرم نکنیم و ... . و چه بهتر میشه که یک کار خوب هم انجام بدیم مثلا ( چهل روز نمازهامون رو اول وقت بخونیم و ... که خودتون بهتر بلدید ) .

چله زیارت عاشورا هم به این صورت هست که از پنج شنبه تا اول محرم هر روز زیارت عاشورا رو بخونیم . یک کاری هم بنده حقیر مد نظرم هست که خدمتتون اعلام میکنم هر کسی علاقه داشت اعلام کنه . ( هر شب راس ساعت ۱۱ شب دعای فرج رو بخونیم به نیت سلامتی و فرج آقا امام زمان ) حالا هر کسی که آماده هست و به قول معروف پایه هست اعلام آمادگی کنه  .


کاربران خانواده برتر در مورد پست (چله ترک گناه و چله زیارت عاشورا - مرداد 97) ، (۴۶) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل اعتقادی (دارای ۱۰۶۰ مطلب مرتبط)