سلام

من دیروز پای بحث دکتری نشسته بودم که داشت در مورد روابط زناشویی صحبت میکرد و میگفت الت تناسلی مرد در حالت نعوظ اگر 12 سانتی متر کم تر باشه نمیتونه همسرشو به اوج لذت برسونه. من الت تناسلیم در حالت نعوذ 11 سانتی متره..اصلا بد جور رفتم تو فکر چیکار کنم؟؟ اصلا از این ور قد و هیکلم کوچیکه از این ور الت تناسلیمون .

 اصلا نمیدونم به چه هدفی زنده ام؟ نه قد داریم نه هیکل نه الت تناسلی که در اینده همسرمون ارضا کنیم.خدایش بگو من به چه هدفی زنده ام؟؟؟

------------------

آلت تناسلی مردانه باید چند سانت باشد ؟

معمولا طول واژن یک زن بالغ حداکثر حدود 14 سانت هستش . این موضوع به این معنی نیست که زن برای ارضای جنسی حتما حتما به یک آلت 14 سانتی نیاز داره .

بر خلاف تصور عده ای ، طول آلت نقش چندانی در ارضای جنسی زن نداره . چیزی که برای زن در بحث آلت مردانه مهمه ، قطور بودن آلت شوهر هستش نه بلند بودن اون .

با توجه به این که بیشتر گیرنده های جنسی زن در حدود یک سوم ابتدای طول واژن قرار داره ، یک آلت حدود 6 سانت به شرط این که به حد کافی قطور باشه برای ارضای جنسی زن کفایت میکنه .

اگه بخوایم عواملی که در ارضای جنسی زن دخالت دارن رو درصد بندی کنیم نقش آلت مناسب ، کمتر از 50 درصد هستش . یعنی عوامل دیگه ای وجود دارن که نقش شون در ارضای جنسی اگه از آلت بیشتر نباشه کمتر هم نیست .

مهم ترین عامل حس زن به شوهرشه ، زنی که به هر دلیلی از لحاظ عاطفی ، حس خوبی به شوهرش نداشته باشه ، احتمال این که در رابطه جنسی با شوهرش ارضا بشه خیلی خیلی کمه . حتی اگه از لحاظ طول و قطر آلت در بهترین شرایط باشه .

اطلاعات بیشتر رو می تونید در همین وبلاگ پیدا کنید .


مطالب مشابه :

بالاخره آلت بزرگ برای زن بهتر است یا آلت کوچک ؟

آلت 12 سانتی برای آمیزش بهتر است یا آلت 30 سانتی ؟!

نقش سایز آلت مردانه در رضایت جنسی خانم ها

آلت بزرگ مردانه در روابط جنسی مشکل ایجاد می کنه ؟

درسته که میگن آلت تناسلی آقایون تا 21 سالگی رشد میکنه ؟

آیا واقعا طول آلت تناسلی در رابطه زناشویی مهمه ؟

با آلت 10 سانتی بعد از ازدواج به مشکل بر می خورم ؟

دست زدن به آلت شوهر جلف و زننده نیست ؟

نقش سایز آلت مردانه در رضایت جنسی خانم ها
موضوعات مرتبط :
مشورت در ازدواج آقایان