سلام

ما یک همسایه داریم که پسری فضول، پر رو و دید زن داره که حدود 21-22 سال سن داره. این پسر بیشتر اوقات من یا اعضای خانواده ام رو دید میزنه و در کمال پر رویی از پنجره نگاه می کنه. حتی وقتی متوجه میشیم و بهش نگاه هم می کنیم باز نگاه کردنش رو ادامه میده و آثاری از حیا و ادب توش نیست که کمی اقلا معذب بشه. البته ما به رسم احترام چیزی فعلا بهش نگفتیم ولی دیگه امروز طاقتم به سر اومد و تا الان به زود خودم رو کنترل کردم.

تقریبا با این پسر هم سن هستم و امروز میخواستم حساب کارو باهاش تسویه کنم ولی گفتم با شما هم مشورتی انجام بدم. همانطور که گفتم این پسر خیلی پر روئه و مادرم، خواهرم یا مطمئنم حتی در آینده ازدواج هم کنم همسرم رو دید خواهد زد. دید زدنش رو نمیتونم سوء استفاده جنسی اینا تعبیر کنم. التبه افراد رو نمیشه شناخت شاید هم اینطور باشه ولی محض حرص دادن و فضولی اونطوری نگاه می کنه.

میخوام فردا پس فردا که بیرون دیدمش کمی حالش رو جا بیارم. حالا لازم باشه به کتک هم متوسل میشم و اینم بگم که زیر دستام له میشه و میترسم عصبانی بشم و بد بزنمش.

دوستان لطفا منو راهنمایی کنیم. اینم بگم که لطفا پیشنهاد ندین که تو هم اونو نگاه کن. چون ذاتا چنین آدمی نیستم و مثل اون بی حیا نیستم. البته نگاه کردنش نشان از پست و حقیر بودنش داره. ولی پر رو بودنش بیشتر رو مخمه.

و اینم نگین که خونشه و هر کاری دلش بخواد میتونه بکنه. اگر چنین بود سنگ رو سنگ بند نمیشد و منم خیلی کارا میتونم انجام بدم.

مرسی از راهنمایی هاتون


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۳۲۳ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (با همسایه دید زن و فضول چه کنیم؟) ، (۱۸) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓