سلام

پسری با ظاهری شبیه خواننده های غربی چقدر شانس ازدواج با دختر مذهبی مقید داره ؟

روی صحبتم دخترای مذهبی مقید خانواده برتر هستن ، من آقایی ۲۸ ساله ام ، تا این سن دوست دختر نداشتم ، سرگرم درس ، کار ، ورزش و مطالعه بودم . اعتقاداتم نسبت به دین رو با مطالعه شخصی به دست آوردم ( نه به صورت ارثی ) ، خانواده ام اصلا مذهبی نیستند اما به قرآن و خدا اعتقاد دارن .

من در آستانه اخذ دکترای تخصصی رشته خودم هستم، و از نظر مالی ، در موقعیت خوبی قرار دارم، اهل نماز - روزه - زکات ، مرجع تقلید و ... هستم، و از نظر اخلاقی هم مشکلی ندارم . همیشه سعی کردم به نا محرم نگاه نکنم و سرد رفتار کنم . اما ، ظاهرم اصلا شبیه داخلم نیست.

من جلوی موهام رو سفید رنگ میکنم ، پشت موهام رو با کش میبندم ، و مدلش هم اصطلاحا خامه ای یا دیزل هست ، ریش ندارم ، اگه بذارم هم قسمت ریش زیر لب و سبیل رو سفید و بقیه رو مشکی میکنم ! خالکوبی روی گردنم دارم و به لباس پوشیدنم حساسم که معمولا هم کت و شلوار اسپرت میپوشم و موارد دیگر که شاید قابل گفتن نیست . این کار ها رو از روی برنامه انجام میدم تا بهم بیاد ، نه از روی بی نظمی و شلختگی .

در منزلم گربه نگهداری میکنم، و فلسفه ای که پشت این رفتار هام دارم اینه که مومن باید به روز باشه و بهانه دست بقیه نده . ولی خیلی دوست دارم با دختر مذهبی معتقد چادری و ترجیحا حوزوی با اخلاقی خوب ( نه مثل یک عده مذهبی ) با اطلاعات مذهبی بالا ، چشم پاک و بدون سابقه گناه ازدواج کنم و اصلا نمیتونم دختر دیگه ای رو کنار خودم تصور کنم .

اصلا به دختری که ویژگی های بالا رو نداشته باشه فکر هم نمیکنم . به ظاهرش هم اهمیت میدم . دوست دارم من و همسرم دو نفری با هم تفریحاتی داشته باشیم و از صد تا دختر بد حجاب و پسر پرو برای هم بدتر باشیم !

حالا سوالم از دخترای مذهبی معتقد که ترجیحا دوستان شون هم مذهبی باشه ، اون دسته از مذهبی هایی که ریا کار نیستن و به حق الناس هم اهمیت زیادی میدن اینه که پسری با ویژگی های شبیه به من رو چقدر قبول میکنید ؟

من اصلا اصلا دختر باز نبودم و نیستم اما از پوششم اصلا نمیتونم دست بکشم .


مردم در مورد این موضوع (۱۳۲) نظر داده اند، برای مشاهده بخش نظرات کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۲۱۴ مطلب) رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۲۵۱ مطلب)

این مطلب برای شما مفید بود؟ بله خیر