سلام

پسری با ظاهری شبیه خواننده های غربی چقدر شانس ازدواج با دختر مذهبی مقید داره ؟

روی صحبتم دخترای مذهبی مقید خانواده برتر هستن ، من آقایی ۲۸ ساله ام ، تا این سن دوست دختر نداشتم ، سرگرم درس ، کار ، ورزش و مطالعه بودم . اعتقاداتم نسبت به دین رو با مطالعه شخصی به دست آوردم ( نه به صورت ارثی ) ، خانواده ام اصلا مذهبی نیستند اما به قرآن و خدا اعتقاد دارن .

من در آستانه اخذ دکترای تخصصی رشته خودم هستم، و از نظر مالی ، در موقعیت خوبی قرار دارم، اهل نماز - روزه - زکات ، مرجع تقلید و ... هستم، و از نظر اخلاقی هم مشکلی ندارم . همیشه سعی کردم به نا محرم نگاه نکنم و سرد رفتار کنم . اما ، ظاهرم اصلا شبیه داخلم نیست.

من جلوی موهام رو سفید رنگ میکنم ، پشت موهام رو با کش میبندم ، و مدلش هم اصطلاحا خامه ای یا دیزل هست ، ریش ندارم ، اگه بذارم هم قسمت ریش زیر لب و سبیل رو سفید و بقیه رو مشکی میکنم ! خالکوبی روی گردنم دارم و به لباس پوشیدنم حساسم که معمولا هم کت و شلوار اسپرت میپوشم و موارد دیگر که شاید قابل گفتن نیست . این کار ها رو از روی برنامه انجام میدم تا بهم بیاد ، نه از روی بی نظمی و شلختگی .

در منزلم گربه نگهداری میکنم، و فلسفه ای که پشت این رفتار هام دارم اینه که مومن باید به روز باشه و بهانه دست بقیه نده . ولی خیلی دوست دارم با دختر مذهبی معتقد چادری و ترجیحا حوزوی با اخلاقی خوب ( نه مثل یک عده مذهبی ) با اطلاعات مذهبی بالا ، چشم پاک و بدون سابقه گناه ازدواج کنم و اصلا نمیتونم دختر دیگه ای رو کنار خودم تصور کنم .

اصلا به دختری که ویژگی های بالا رو نداشته باشه فکر هم نمیکنم . به ظاهرش هم اهمیت میدم . دوست دارم من و همسرم دو نفری با هم تفریحاتی داشته باشیم و از صد تا دختر بد حجاب و پسر پرو برای هم بدتر باشیم !

حالا سوالم از دخترای مذهبی معتقد که ترجیحا دوستان شون هم مذهبی باشه ، اون دسته از مذهبی هایی که ریا کار نیستن و به حق الناس هم اهمیت زیادی میدن اینه که پسری با ویژگی های شبیه به من رو چقدر قبول میکنید ؟

من اصلا اصلا دختر باز نبودم و نیستم اما از پوششم اصلا نمیتونم دست بکشم .


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۳۲۳ مطلب)
رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۳۵۶ مطلب)
ازدواج با دختر مذهبی (۴۲ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (پسری با ظاهر غربی شانس ازدواج با دختر مذهبی رو داره ؟) ، (۱۳۳) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓