با سلام خدمت دوستان عزیز

من پسری هستم که چند ماهی هست در دانشگاه به دختری علاقه مند شدم. ایشون دختر با حجب حیایی هستن با توجه به رفتار و ظاهر ایشون که دیدم .  اما یه چیزی فکرم رو خیلی مشغول و درگیر کرده .

نمیدونم شاید مشکل از خود بنده و طرز تفکرم باشه . چون من در محیطی بزرگ شدم که دختر و پسر با هم هیچ ارتباطی نداشته و به اصطلاح محیطی بسته بود. اون هم به خاطر فرهنگ و شهر کوچیکی که داشتیم. مثلا پسری آدرس بپرسه از دختری داخل خیابان برچسب منفی بهش میزنن .یا پسری پشت سر چند تا دختر راه بره داخل خیابان همه فکر میکنن که پسره منظوری داره .

واقعیتش چیزی که فکرم رو مشغول کرده اینه :

مثلا ایشون رو وقتی با پسر همکلاسی شون حرف میزنه دیدم که مثلا حد فاصلش رو رعایت میکنه و یه رفتار معمولی داره و شاید بعضی اوقات لبخند میزنن که توی بقیه دختر ها هم دیدم . اما نمیدونم من خیلی حساس میشم و فکر میکنم این رفتار عیب هستش و دختر نباید با پسری بخنده یا حرف بزنه ...

سوال اولم از دوستان اینکه :

حد رفتار اجتماعی یک دختر در دانشگاه و محیط کاری چقدر هستش ؟ مثلا اگر بدون منظور خاصی لبخند یا بخندد آیا این کار اشتباهی هستش ؟

سوال دوم : دلیل حساس شدن من و قضاوت های بدی که توی ذهنم برای اون دختر میکنم آیا اشتباه هستش ؟ و آیا من طرز تفکر اشتباهی نسبت به این مسائل دارم و بی خودی حساس میشم ؟ 

در ضمن من و ایشون با هم در ارتباط هستیم و ایشون هم از من خوششون میاد. ما موقعی که با هم حرف میزنیم خیلی با هم راحت هستیم. اما دیدم موقعی که با همکلاسی و یا دیگر افراد در دانشگاه حرف میزنه ( که فقط سه چهار بار دیدم )  حد فاصلش رو با طرف رعایت میکنه اما نمیدونم من خیلی حساس میشم و قضاوت زیاد میکنم .


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۳۵۸ مطلب)
مسائل دختران جوان (۲۱۸۸ مطلب)
نوع رفتار در دانشگاه (۸۲ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (حدود رفتار اجتماعی یک دختر در دانشگاه و محیط کاری) ، (۴۴) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓