به نظر میاد که ارضا کردن زنان کار بسیار سختیه و طوری از ارضا شدن زنان به سختی یاد میشه که این کار سخت تر از آپولو هوا کردن بنظر میاد! درسته ، کار سختیه ولی اگه همه ی این هایی که میگم رو مو به مو انجام دادین و ارضا نشدین یا نتونستین ارضا کنین بزنین تو دهن جناب خان!!!

ارضا شدن خانوم ها مسئله ی بسیار مهمیه که روی روابط جنسی بعدی تون بسیار تاثیر میذاره. نه تنها روی مسائل جنسی که روی دیگر مسائل زندگی هم تاثیر داره و مشکلات یادی که در روابط دیگه وحود داره به روابط جنسی نادرست و ناکامل بر میگرده. و هم چنین میتونه تضمین کننده ی اشتیاق خانوم به برقرار کردن رابطه ی بعدی باشه یا حتی ممکنه باعث شه خانوم تون از شما دلسرد شه و از بر قرار کردن رابطه طفره بره .

رضایت خانوم ها از ارضا شدن فقط بسنده به ارضا شدن نیست و به کیفیت ارضا شدن و مدت زمانشم بستگی داره ، مثلا اگر زمانش زیادی طولانی شه خانوم تون اذیت میشه و حتی اگر ارضام بشه رضایت کافی نداره و حتی ممکنه خود خانم وسط کار بگه نیازی به ارضا شدن نمیبینه و شما رو از ادامه کار منصرف کنه...

اول از همه ارضا شدن خانم ها دو شرط اولیه داره که ‌شرط دوم مهم تر از شرط اوله!!

اولیش حوصله ی آقا

و دومیش آمادگیِ خانوم

حوصله ی آقا که مشخصه؛ یعنی اون آقا باید وقت بذاره و یه سری کار ها رو انجام بده که خانوم به اوج لذت جنسی برسه و مشخصه که صرف کردن این کارها بدون حوصله و وقت گذاشتن آقا میسر نیست!

و دومیش آمادگیِ خانوم! یعنی اگه آقا خودشو بکشه و صد بار از صفا به مروه بره و برگرده!، تا زمانی که خودِ خانوم نخواد اون آقا نمیتونه خانومش رو ارضا کنه!! به همین سادگی!!

یعنی باید خانوم هم آمادگی داشته باشه هم اینکه بخواد ارضا شه ...

حالا شاید بپرسین کیه که نخواد؟! منظورم از خواستن اینه که همکاری کنین و فکرتون رو متمرکز کنین که قراره ارضا شین... ( بعدا بیشتر توضیح میدم ) وگرنه اصلا ارضا نمیشین و اگرم ارضا شین باید آقاتون خیلی وقت صرف کنه، حداقل حداقلش دو برابرِ حالت معمولی وقت میبره و حتی ممکنه وسط تکاپوی آقاتون سریع و یهو از حس خارج بشین و دیگه تا آخرشم نتونین ارضا شین. هم خودتون ناکام میمونین و هم آقاتون باید بدون اینکه مزد زحماتش رو ببینه عقب بکشه ...

آمادگی برای ارضا یعنی ،

خانوم مشغله فکری شدید نداشته باشه
از اون آقا دلخوری شدید نداشته باشه ( که خیلی مسئله مهمیه چون زمانی که یه خانوم از آقاش دلخوره بر خلاف اکثر آقایون که توی هر شرایطی از رابطه برقرار کردن لذت میبرند و به ارضا میرسند اون خانوم هم سختشه رابطه برقرار کنه هم لذت زیادی نمیبره در نتیجه ارضام نمیشه) . پس آقای محترم سعی کنین قبل از رابطه برقرار کردن اگه از شما چیزی توی دلش هست در بیارین که هم کار شما راحت تر شه هم خانوم تون ارضا بشه.

و خانوم عزیز سعی کنین قبل رابطه سنگاتون رو وا بکنین و دلتون رو صاف کنین که بتونین یه رابطه ی خوب رو تجربه کنین. و به اوج لذت جنسی برسین. مسائل و مشغله های دیگه که از نظر روحی خانم رو درگیر کرده باشند هم باعث میشن که خانم نتونن ارضا بشن.

استرس و ترس

اگر این عمل رو در مکانی اجرا میکنین که استرس بیرونی بهتون وارد میشه باعث میشین که خانم ارضا نشه! مثلا خونه ی پدر و مادرتون در حالی که در اتاق قفل نداره!

....

ادامه دارد


برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
مسائل زناشویی خانم ها (۴۴۵ مطلب) مسائل جنسی دوران عقد (۳۹۴ مطلب) مسائل زناشویی آقایان (۲۴۹ مطلب) ارگاسم در زنان (۲۱ مطلب) مطالب کاربران (۵۶۵ مطلب)