پیرامون مسئله ی زود انزالی مطالب زیادی و راه کارهای بسیاری عنوان شده و حال یک راه تجربی تر که نیاز به صبر و حوصله ی بیشتری دارد.

اولا زن و شوهر نباید از این کلمه که با استفاده ی بیش از حد آن به صورت منفی ،بار منفی و مخربی را در روح و روان مرد به جای میگذارد باعث ایجاد فشار و استرس بیشتر در مرد شوند. و نباید آن را به عنوان مشکل و یا مسئله ای ببینند.

بانوان چه خوب است که در موقعی که مرد این اتفاق برایش افتاد به تعریف و تمجید از میزان عشق و علاقه ی مرد به خود بپردازند و به هیچ وجه راه سرزنش را پیش نگیرند. در واقع ایجاد فشار و استرس باعث بروز بیشتر آن میشود.

---------------------------------------

بیشتر بخوانید ...

چند راهکار ساده ولی کارآمد برای به تاخیر انداختن انزال آقایان

زود انزالی چیست و روش های درمان زود انزالی به روش طبیعی

آیین همسرداری اسلامی ( عوامل زودانزالی در آقایان )

چطور یه مرد می تونه اختیار انزالش رو به دست بگیره ؟

---------------------------------------

با گفتن کلمات و عباراتی از این دست که "خوشحالم که تونستم اینطور بهت توجه کنم که سریع به قله ی لذت رسیدی " میتوان از استرس و فشار روانی ناشی از این مسئله در شوهر کاست.

در واقع تعریفی جامع و کامل و یک دست در این مورد وجود ندارد و برای چه ما به مرد این برچسب را بزنیم.

و خب حال نوبت صبر و شکیبایی برای افزایش مدت زمان رابطه است. در رابطه مرد و زن باید خود را آزاد بگذارند و مرد در ذهن خودش در مورد میزان رابطه و اینکه تا کجا پیش می روم قراردادی قرار ندهد بلکه باید به لذت دادن و لذت بردن فکر کند.

سعی کنید تا میتوانید میزان معاشقه و پیش نوازی را افزایش دهید و کاری کنید که اصلا مرد بدون آن به سراغ مراحل بعدی نرود. زمانی که شما به نقاط حساس دیگر همسر به غیر از آلت توجه کرده و تمرکز خود را روی آنها معطوف کنید ( بالا تنه شامل لب ها ، لاله ی گوش ،نوک سینه ها ،کناره ی کشاله ی ران ( که محل تجمع اعصاب منتهی به بیضه است ) ،بازوان،گردن ) خود به خود باعث میشوید که احساس قدرت و نشاط بیشتری به واسطه ی افزایش این زمان به مرد دست دهد.

هیچ گاه در ابتدای روابط به روابط سریع و فوری بسنده نکنید چون این روند باعث فاصله گرفتن از افزایش زمان می شود در واقع باید در هر نوبت روال معاشقه ی طولانی مدت رعایت شود تا به عادتی جدایی ناپذیر در رابطه تبدیل شود.

حتی در دوران عقد نیز سعی کنید در محیطی بدون استرس و عجله به این مهم بپردازید و هیچ نوبتی را سرسری و تعجیلی نگیرید. اگر احساس میکنید مکان نا امن است ، هر لحظه امکان آمدن کسی است ،استرس و اضطراب دیده شدن دارید، شرایط امن تری را فراهم آورید و کیفیت را فدای کمیت نکنید.

البته با توجه به شور و شوق بالا در ابتدای روابط بسیار کنترل و مدیریت رابطه دشوار خواهد بود ولی میتوان با بالا بردن میزان اطلاعات جنسی و تناسلی ،آشنایی با حالات روحی و رفتاری طرفین و صحبت در مورد آن توسط زوجین ( حتما نیاز به صحبت رو در رو و مستقیم نیست بیان این موضوعات در ابتدا از طریق اینترنتی راحت تر بوده البته که زوجین نباید پرداختن به این مسائل را نشانه ای از بی حیایی و بی نزاکتی طرف مقابل بدانند و در این مورد به توافق خوبی برسند ) .

فعالیت جنسی دقیقا به مانند فعالیت ورزشی نیازمند طی شدن روند آن برای رسیدن به آمادگی بیشتر و داشتن کیفیت بالا در تمامی ابعاد است. پس گام اول برای افزایش مدت ، صبر و شکیبایی از سوی طرفین است.


برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
مسائل زناشویی خانم ها (۴۴۵ مطلب) مسائل جنسی دوران عقد (۳۹۴ مطلب) مسائل زناشویی آقایان (۲۴۹ مطلب) مطالب آرمین (۲۰ مطلب)