سلام خسته نباشید

اول از همه بگم که خوشحالم که با سایتتون آشنا شدم واقعا مفیده

من راستش دختری درسخون هستم و از خانواده ای بافرهنگ و هیچ وقت دست از پا خطا نکردم تو زندگیم و کاملا پاکم حتی دست یه پسرم نگرفتم تا حالا.

و انتظار دارم که همسری پاک هم نصیبم بشه اما مشکل من اینجاست که از بس پای حرفای دوستام و آشناهام نشستم که میگن اکثر پسرا خرابن و هفت خطن و از این حرفا از ازدواج خیلی میترسم ، تازه همه بهم میگن همه ی مردا بعد از ازدواج به خانومشون خیانت میکنن . اینو دیگه کجای دلم بذارم ؟

من یه دختر با روحیه ی بسیار لطیفم که وقتی تو این دوره زمونه بدجنسی بعضی آدما بهم ثابت میشه قلبم خیلی میشکنه و احساس میکنم کاملا تنهام و آدمای خوب نسل شون داره منقرض میشه .

من هیچ وقت ادعا نمیکنم انسان کامل و بی عیبی هستم ولی همیشه تو دلم میدونم هیچوقت کاری نمیکنم دل کسی به خاطر من بشکنه حتی گاه به گاهی بدون هیچ دلیلی به بقیه خوبی میکنم . اینا رو میگم که فقط نسبت به روحیاتم شناخت پیدا کنین نه این که بخوام از خودم تعریفی بکنم قصدم اصلا این نیست.

اگه روزی ازدواج کنم اگه شوهرم پاک باشه حاضرم همه کاری براش بکنم یعنی هدفم از ازدواج اینه که هردومون با هم برای زندگیمون تلاش کنیم و با هم مسیر زندگی رو طی کنیم و لذت ببریم. آدم قانعی هم هستم .

اما وقتی بقیه این حرفا رو بهم میزنن که همه ی مردا مثل همن و آخرش خیانت میکنن میگم پس من کلا قید ازدواج رو بزنم . در عین حال هم نمیتونم چون نیاز عاطفی رو تو خودم حس میکنم .

حالا از شما میخوام به من راجع به آقایون اطلاع بیشتری بدین چون من دخترم و واقعا نمیدونم تو ذهن آقایون چی میگذره  ؟ شما که همجنس هاتون رو بیشتر میشناسین لطفا بگین آیا همه ی آقایون اینجورن ؟ که حتی بعد از ازدواج سراغ زن های دیگه هم میرن ؟ یا فقط عده ای این طورن و اینکه اکثریت هستند یا در اقلیت اند؟

ببخشید طولانی شد منتظر جواب تون هستم.


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۱۴۵ مطلب)
رفتارشناسی پسران برای ازدواج (۳۳۱ مطلب)
دانستنی های قبل از ازدواج (۱۷۸ مطلب)

مردم در مورد این موضوع (۹۹) نظر داده اند، برای مشاهده بخش نظرات کمی پایین تر بروید
↓می توانید این مطلب را در واتس اپ و ... برای دوستان تان ارسال بفرمائید↓