‌سلام

چند ماه پیش یه خاستگار داشتم که از نظر کار مورد پسندم بود. برای اینکه بدونم قیافه اش چه جوریه با یه اکانت فیک رفتم و عکسش رو دیدم... از همون جا متوجه شدم که صفحات مشکلات جنسی فالو کردن و نظر های زشتی گذاشتن و منم بدون دلیل قانع کننده ردش کردم و خانوادم هم فک کردن که چهره اش رو پسند نکردم ...

الان بعد از ۳ ماه دوباره تلفن کردن و اصرار دارن که یک جلسه خاستگاری با حضور پسر داشته باشیم... با توجه به اینکه سنم کمه و تا حالا خاستگاری که پسر درش حضور داشته نداشتم... خیلی میترسم و میخوام دوباره یه جوری بپیچونم مخصوصا با اون نظر هایی که گذاشته بودن دل چرکین شدم.

میخواستم بدونم که این قضیه توی پسرا یه چیز عادیه و ممکنه در نهایت با یه مورد بدترش ازدواج کنم؟ از طرفی کلا از اینکه با یک پسر در مورد ازدواج حرف بزنم میترسم و خجالت میکشم. با این ترسم چیکار‌ کنم؟ حالا که خواهر و مادرش منو پسند کردن ولی میترسم خودش پسند نکنه و من به عنوان اولین خاستگار از لحاظ روحی داغون بشم.


کاربران خانواده برتر در مورد پست (خواستگارم نظرهای زشتی در صفحه ش گذاشته، می خوام ردش کنم) ، (۵۱) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل دختران جوان (دارای ۲۲۶۴ مطلب مرتبط)
رفتارشناسی پسران برای ازدواج (دارای ۴۵۸ مطلب مرتبط)