سلام

اوج لذت جنسی زن ، زمانی هستش که زن در اواخر یک رابطه ی جنسی ، طی یه مدت کوتاه ( کمتر از 1 دقیقه ) بیشترین لذت جنسی رو تجربه می کنه و بعد از اون به یکباره میزان احساس لذت کاهش پیدا میکنه . به طوری که ادامه ی رابطه جنسی بعد از اون نه تنها لذت چندانی برای زن نداره ، بلکه ممکنه زن شوهرش رو پس بزنه و ... .

در زمانی که زن داره اوج لذت جنسی رو تجربه میکنه ، معمولا واکنش های صوتی و بدنی ! رو میشه در اون دید ، این واکنش ها به دلیل کاهش ناگهانی لذت ، کم کم فروکش میکنن و حالت روحی و بدنی زن به روال عادی برمیگرده .

واکنش هایی که از زنان در اوج لذت جنسی ممکنه سر بزنه با هم تفاوت داره ، متاسفانه بعضی ها با توجه به مشاهده ی فیلم های مستهجن یا ... انتظارات نادرستی از خودشون یا همسرشون دارن .

انتظارات نادرست از زنان در اون لذت جنسی شامل چه مواردی هستند ؟

1 - انزال در زنان

به دلایل مختلفی نمیشه چنین انتظاری از همه ی زنان داشت . پس این که بعضی ها تصور کنن در زمان اوج لذت جنسی حتما باید مایعی با فشار از آلت زن خارج بشه درست نیست .

پیشنهاد می کنم به دنبال چنین موضوعی نباشید چون ممکنه تمرکزتون بره روی این موضوع و رضایت مندی شما از سطح روابط فعلی تون کاهش پیدا کنه که دردسرهای خودش رو به دنبال خواهد داشت .

2 - داد و هوار و کتکاری زن موقع رسیدن به ارگاسم !

در زمان رسیدن زن به اوج لذت جنسی همراه با واکنش هایی هستش . در بعضی از زنان بنا به دلایلی این واکنش های شدید و در بعضی دیگه معمولی هستش .

پس این جا هم نباید انتظار داشته باشید که حتما خانم موقع رسیدن به ارگاسم ، استخوان های شوهرش رو خرد کنه !

در کل اگه زن بعد از رابطه جنسی احساس رضایت کرد ، همین کفایت میکنه .

موفق باشید


برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
موضوعات مرتبط - با کلیک روی کادر یا کادرهای زیر مطالب بیشتری را در این مورد خواهید دید :
مسائل زناشویی خانم ها مسائل جنسی دوران عقد مسائل زناشویی آقایان مطالب محسن نجفی در مورد رابطه جنسی