سلام

چون دیدم سال 96 رو به پایان است و به زودی سال نو را آغاز خواهیم نمود احساس نمودم با بهار طبیعت که درختان پر از شکوفه می شوند و جامه سبز بر تن می کنند و همه چیز نو می شود بیاییم ما هم مانند طبیعت نو شویم .

البته نه تنها از بابت پوشاک و کفش و چیدمان های منزل ، بلکه بیاییم درون خود را هم نو سازیم و تمام غم و غصه های و ناراحتی ها و عصبانیت ها و اگر خدای نکرده کینه و عداوت کسی در گوشه دلمان باقی مانده است را دور بریزیم و به جای آن شادابی، محبت، دوستی، عشق، گذشت و بخشش را بنشانیم.

همه ما شاید به نحوی درگیر این مسائل در سال 96 بوده ایم و شاید افرادی باعث رنجش ما یا ما باعث رنجش دیگران شده باشیم خب خیلی از رنجش ها و عداوت ها که در دنیای حقیقی در گیر آن بوده ایم و طرف های درگیر که از فامیل و دوست و آشنا و هم کلاسی و هم محلی بوده را می توان با مراجعه به آن ها حلالیت طلبید یا بدون مراجعه آنان را حلال کرد.

اما شاید خیلی از ما در فضای مجازی در پستی که اختلاف سلیقه یا اختلاف عقیده بوده جر و بحث هایی داشته و احتمالا جمله هایی گفته ایم که شاید از روی قصد و منظوری هم نبوده و دلی را به درد آورده باشیم .

پس بیاییم همگام با بهار طبیعت این زنگارها و کم لطفی ها را از قلوب خود بزداییم و با قلبی سرشار از عاطفه و محبت به هم عشق بورزیم و همدیگر را حلال کنیم .

خواهشمندم از همه کاربران فعال یا خاموش همه اعلام حلالیت خود را اعلام کنند تا فضایی بسیار رمانتیک و زیبا در این پست ایجاد نماییم.
با تشکر از همه کاربران عزیز ، سال بسیار خوبی را برای همه آرزو دارم.

" عباس "


مرتبط :

پست حلالیت طلبیدن کاربران خانواده برتر ( اسفند 95 ) ← ارسال کننده "Bano0o"

پست طلب حلالیت ! ( اسفند 94 ) ارسال کننده ← HIIS " ( مرحومه آیدا در این پست طلب حلالیت کردند )


کاربران خانواده برتر در مورد پست (در این روزهای پایانی سال همدیگر را حلال کنیم) ، (۳۳) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مربوط به خانواده برتر (دارای ۴۸۷ مطلب مرتبط)
مطالب کاربران (دارای ۷۴۸ مطلب مرتبط)