سلام

خانم ها به طور کلی در بحث ارضا شدن به سه دسته تقسیم میشن :

1 – خانم هایی که از راه دخول می تونن ارضا بشن

2 – خانم هایی که اصطلاحا از بیرون ارضاء میشن

3 – خانم هایی که با ترکیبی از دو مورد بالا ممکنه بتونن ارضا بشن .

طبق آماری که وجود داره ، تعداد خانم های گروه اول کم، ولی خانم های گروه دوم اکثریت رو تشکیل میدن . یعنی اکثریت خانم ها به هر دلیلی نمی تونن از راه دخول ارضا بشن .

اون دلایل ممکنه طبیعی و یا غیر طبیعی باشه . دلایل غیر طبیعی می تونه شامل ناشی از یه کمبود یا بیماری و ... هست ، درصدی از خانم ها هم به دلیل خودارضایی های دوران مجردی قادر به ارضا شدن از راه دخول نیستند .

اگه ارضا نشدن به خاطر بیماری باشه ، میشه با کمک پزشک برای درمان اقدام کرد . اگه به خاطر خودارضایی باشه ، زمان درمان و ترمیم آسیب های ناشی از خودارضایی بستگی به میزان و زمانی هستش که خانم خودارضایی کرده ، مثلا خانمی که چند سال خودارضایی کرده دیر تر از خانمی که مثلا چند ماه دست به این گناه زده می تونه به رول طبیعی برگرده .

برای این که شبهه ای پیش نیاد لازمه که عرض کنم ، ممکنه یه خانم از همون ابتدا جزء اون اکثریتی بوده که با دخول ارضا نمیشن ، و خودارضایی که کرده نقش چندانی در عدم ارضاء اون از راه دخول نداره .

در هر صورت خانمی که اهل خودارضایی بوده ، بعد از ازدواج در ارضا شدن با سختی هایی مواجه هستش .

برای خانم هایی که تازه ازدواج کردند این سوال پیش میاد که من جزء کدوم گروه هستم ؟!

لازمه بدونید که انتخاب پوزیشن نامناسب و نداشتن معاشقه ی مطلوب می تونه شما رو کاملا به اشتباه بندازه . بنابراین قبل از اقدام برای ارضا شدن باید با آزمون و خطا پوزیشن مناسبی برای خودتون پیدا کنید و در بحث معاشقه هم به شوهرتون کمک کنید تا در معاشقه کردن مهارت کافی رو کسب کنن .

ولی در پوزیشن مرد روی زن به خاطر ویژگی هایی که داره ،اگه به درستی انجام بشه ،  شانس ارضاء شدن خانم بسیار بالاست . در این پوزیشن دخول ، مالش بیرونی ، تحریکات زبانی ، لمسی ، چشمی و ... با هم ترکیب میشن . در این پوزیشن بیشتر زن فعال هستش  .

بنابراین خانم هایی که تا به حال ارضا شدن رو تجربه نکردند ، شانس خودشون رو در این پوزیشن امتحال کنن .

موفق باشید


برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
موضوعات مرتبط - با کلیک روی کادر یا کادرهای زیر مطالب بیشتری را در این مورد خواهید دید :
راهنمای زوج های جوان مسائل زناشویی خانم ها مسائل جنسی دوران عقد مسائل زناشویی آقایان مطالب محسن نجفی