سلام به همه دوستان مخصوصا دخترهای پاک

این پست رو به خاطر چیزهایی که در جامعه دیدم می فرستم چیزهایی که قلبم رو به درد آورد و شاید قلب کسی دیگه ای رو هم به درد بیاورد. شاید این پست از نظر شما خیلی ساده و پیش پا افتاده باشد اما کار از محکم کاری عیب نمی کند.

خب بریم سر اصل مطلب؛

من این پست رو می خواهم برای دختران چادری و پاکدامنی بفرستم که بعضی از کارهای اشتباه رو به خاطر ندانم کاری و ساده بودن انجام می دهند نه بد ذاتی یا بی حیا بودن. قبل از گفتن حرفام اینو بگم که من این پست رو فقط از رو تجربه ها میگم و ربطی منابع و هیچ کتابی ندارد. و اما حرفم:

من در زندگی ام در اجتماع بعضی چیزها را در دختران چادری دیدم که انتظارش رو نداشتم و یکم شوکه شدم و مخاطبین این پست من هم بیشتر دختران چادری است.

۱.یک بار در خانه کتاب داشتم از خروجی گذر می کردم که خارج شوم یک دختر خانوم چادری و محجبه کامل که حتی یک تار مویش هم پیدا نبود جلو راهم بود. چند بار گفتم خانوم ببخشید میشه رد بشم توجه نکردند. آخه خروجی به حدی تنگ بود که فقط محل عبور یک نفر بود و اون خانم یک لحظه باید میومد بیرون که من رد می شدم، بعد باز که گفتم یه خورده خودش رو کنار کشید که من رد بشم و من با یه بدبختی ای که برخورد بدنی با این خانم نداشته باشم رد شدم و خارج شدم اما اگر یک پسر دیگه جای من بود و هنگام عبور یک تنه هم به آن خانم می زد، اون خانم نمی تونست چیزی بگه چون جایگاه خروجی یک نفره بود و خودش از آن جا در نیومد و راه رو باز نکرد. من بعد از آن روز خیلی متاثر شدم.

۲. یک شب با خانواده رفتیم پیتزایی و در آن جا خیلی از خانواده ها نشسته بودند. در یکی از خانواده ها یک دختر چادری بود هم سن و سال من که از قبل اینکه پیتزا رو بیاورند تا آخر نگاهش به من بود خیلی برام عجیب بود که یک دختر چادری این همه وقت به یک پسر زل بزند. هنوزم دلیلش رو نفهمیدم. آخه نگاه مشکل ایجاد نمی کند ولی پسرانی هستند که این نگاه ها رو به عنوان چراغ سبز بر می دارند و بعد شاید حتی پیشنهاد کارهای بد به او بدهند ( یعنی به یک دختر چادری ), آری به خدا پسرهای اینجوری هستند.

۳. در واحد نشسته بودیم ظهر بود و خیلی خلوت،می دانید که واحد دو بخش است عقب زنانه و جلو مردانه.من تو بخش مردانه نشسته بودم و یک دختر خانمی سوار شد کاملا چادری و محجبه و اومد در بخش مردانه دقیقا روبروی من نشست با اینکه بخش زنانه کاملا خالی بود. چرا؟ ...

این قضیه ها که چیزی نیست دوستان قضایای بدتری هم دیدند که دختران چادری و محجبه کارهای ناشایست تری هم انجام دهند. البته ناشایست نه بهتره بگیم ساده لوحانه. تاکید می کنم که سه دختر در این قضایا از لحاظ حجاب به بهترین نحو ممکن بودند.

این پست رو نوشتم چون درد داشتم و قصد تخریب هیچ عده ای یا قشری رو هم ندارم. فقط از دختران پاکدامن و چادری خواهشمندم حالا که این راه را انتخاب کرده اید سعی کنید در این راه به نحو احسنت گام بردارید و شرایطی را فراهم نکنید که مخالفان چادر بهانه برای تخریب چادری ها داشته باشند و بگویند که چادری ها هم از روی عادت و ریا پوشش دارند.

من چون در دلم حب عمیقی نسبت به دختران چادری داشتم خواستم که آگاهشان کنم باشد که رستگارشوند. خب مطلبم به پایان رسید امیدوارم دیگر هیچ دختر پاکدامنی حرکات دختران بد رو انجام ندهد موفق و پاینده باشید

در پناه حق.

" پسر 17 ساله "


کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (چیزهایی از دختران چادری دیدم که انتظارش رو نداشتم) ، (۷۱) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل اعتقادی (۱۰۸۹ مطلب مشابه) مسائل دختران جوان (۲۳۲۴ مطلب مشابه) مطالب کاربران (۷۶۹ مطلب مشابه) مسائل خانم های چادری (۱۰۱ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق