سلام

دختری ۱۹ هستم. مشکلی دارم که نمیشه جایی مطرح کرد و میدونم در مورد مشکلات مشابه بحث شده اما در پاسخ ها چیزی که به دردم بخوره ندیدم.

با عرض شرمندگی من از کودکی خودارضایی انجام میدادم و آ.ل.ت.م به شدت تغیdر شکل داده. من واقعا تا همین چند سال پیش نمیدونستم شکل طبیعی اش چi جوریه به طوری که وقتی عکسی دیدم فکر میکردم اون یه جور دیگست و من سالم و طبیعی ام ولی بعد ...

از طرفی خیلی تغییر شکل زشتی هست و واقعا خودمم بدم میاد و مطمئن هستم به خاطر خودارضایی اینطوری شده چون دقیقا کاری که نوشته بود منجر به این نوع تغییر شکل میشه رو انجام میدادم اون هم از کودکی. البته نزدیک یک سال میشه که ترک کردم ولی واقعا حسرت گذشته رو میخورم و به شدت هم نگران آینده .

خب من تا نوجوونیم هم نمیدونستم روابط جنسی چیه و چه جوریه و هر وقت دقت میکردم که چرا اینجوریه و انقدر بد فرمه به خودم میگفتم اشکال نداره کسی نمیبینه که!

حالا قصد ازدواج دارم و سنی هستم که خب خواستگار میاد و اینا . و اخیرا یه آقای اومدن که پسر خوبی هستن. واقعا هم میخوام ازدواج کنم هم میترسم. سوالم اینکه به نظرتون این موضوع رو باید مطرح کنم؟ و اینکه خب چه جوری بگم و کی بگم ؟ مشکلم جوریه که جراحی ریسک بزرگیه و ممکنه بدتر بشه.


موضوعات مرتبط :
سوالات جنسی دختران