برای اولین دخول در شب زفاف، محل دقیق واژن کجاست ؟

سلام

من چند روز دیگه ازدواجمه و داریم اماده میشیم توی دوران عقد معاشقه و ارضا شدن بوده ولی نه به حد نهایی میخواستم بپرسم که من هیچ وقت ... خانم را از نزدیک ندیدم و نمیدانم که محل واژن چه طوریه تصاویر زیاد به من کمک نکرده خواستم همون شب اقدام کنم ولی توی مقالات خوندم که نباید به طور کنجکاوانه به ... زن نگاه کنید و دنبال واژن باشید خوب منم نمیدونم که دقیقا محل واژن کجاست؟


پاسخ :

سلام

تبریک میگم خدمت شما و همسرتون ، ان شاءالله به پای هم پیر بشید .

جایی که شما با اون کار دارید در بخش پایین ... زنانه قرار داره . دقیقا چند میلیمتر بالای مقعد . بعد از معاشقه و کارهای مقدماتی ، باید با سر مردانگی تون به اون قسمت فشار وارد کنید . 

توجه کنید که برای راحت تر شدن کار ، مسیر وارد کردن فشار نباید زاویه ی زیادی داشته باشه . فشاری که وارد می کنید باید در امتداد طول و..ن باشه . با زاویه دادن به مسیر حرکت مردانگی تون ، خانم شما ممکنه درد زیادی رو احساس کنه . 

اگه به روش سنتی خواستید عمل کنید مسیر فشار باید کمی رو به پایین باشه . بعد از این که برای خانم تون عادی شد می تونید حالات دیگه رو هم امتحان کنید .

اگه شما با شوخی و شیطنت اقدام به شناسایی آ.. خانم تون بکنید برای خودش هم جذاب و شیرین خواهد شد و احتمال این که ناراحت بشه کاهش پیدا می کنه . 

موقع شناسایی فضا رو طنز آلود کنید ...  همسرتون از این که شما از شکل آلـ... خوشتون نیاد خیلی خیلی نگران هستند . پس تعریف و تمجید کنید . از واژه هایی مثل قشنگ و ... برای توصیف آلـ....ش استفاده کنید . بگید که راضی هستید . بعد از این که تعریف و تمجید ها تموم شد و اون خیالش از بابت جذابیت آلـ.ش برای شما مطمئن شد ، مثل اینه که وزنه ی سنگینی رو از روی دوشش برداشته باشید .

در شب زفاف باید صبر زیادی داشته باشید . این شب اگه با آرامش بگذره و به حالات روحی و جسمی همسرتون توجه کافی رو داشته باشید ، یعنی به دردی که بهش وارد میشه اهمیت بدید و به اون فشار بیش از توان تحملش وارد نکنید و قبل از شروع کار ، ترس رو در اون از بین ببرید ، هم شب زفاف برای شما خاطره انگیز خواهد شد و هم در آمیزش های بعدی ، این شانس رو خواهید داشت که همسرتون به گرمی از روابط جنسی استقبال کنه .

اگه بی صبر و کم تحمل باشید ، بالاخره شما به مراد دلتون میرسید ولی برای آمیزش های بعدی باید التماس ! کنید . حسرت این که رفتار گرم همسرتون رو در رابطه جنسی ببینید ، احتمالا به دل تون خواهند موند ! بعد ها از این شاکی خواهید شد که همسرم گرم نیست . موقع رابطه جنسی هیچی نمیگه ، عکس العملی نداره و ... . در نتیجه خودتون هم لذت کافی رو نخواهید برد و نسبت به هم سرد میشید . 

مطالبی که می تونه به شما کمک کنه :

راهنمای شب زفاف برای داماد ها

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها

موفق باشید


مطالب مرتبط :

جدیدتر :
آموزش اولین دخول در روابط زناشویی ( برای دامادها ) - بخش دوم
آموزش اولین دخول در روابط زناشویی ( برای آقایان ) - بخش اول

قدیمی تر :
بسیاری از خانم ها راضی به دخول سریع نیستند
چرا بعضی ها عمل دخول رو تحقیر آمیز میدونن ؟
نامزدم نتونست دخول کنه حالا ازم برگه سلامت می خواد !
سوالات یه خانم تازه عقد کرده در مورد نعوظ، دخول و انزال
اصلا از دخول لذت نمی برم
چیکار کنم که از راه دخول ارضا بشم ؟
...

مهمترین موضوعات وبلاگ خانواده برتر :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۳۴۳)
مشورت در ازدواج آقایان (۱۵۷۳)
مسائل جنسی دوران عقد (۳۴۰)
مسائل رفتاری دوران عقد (۳۸۷)
مسائل زناشویی خانم ها (۴۰۹)
مسائل زناشویی آقایان (۲۱۳)

***

در این وبلاگ چه مطالب وجود داره ؟

اگه برای با اوله که از این وبلاگ بازدید می کنید پس لازمه که کلیک کنید !

***


برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
موضوعات مرتبط - با کلیک روی کادر یا کادرهای زیر مطالب بیشتری را در این مورد خواهید دید :
راهنمای زوج های جوان راهنمای شب زفاف