سلام
دختری بیست ساله هستم . در دانشگاه عاشق پسری شدم که این آقا کوچکترین توجهی به دخترا نمیکنه ( اصلا محل نمیده ) با اینکه جو دانشگاه ما اصلا جو خوبی نداره و پر از دخترای عملی و آرایش کرده است ،  اما این آقا از ترم اول که من دیدمش تا الان ندیدم با دختری حتی حرف بزنه . عاشق نجابتشم .
از در کلاس که میاد سرش پایین میشینه یک گوشه تا موقعی که کلاس تموم شه بعد از کلاس هم بلافاصله از دانشگاه خارج میشه ، بر عکس پسرای دیگه که اکیپ میشن با دخترا میرن بیرون و قهوه خونه . اما ایشون اصلا اینجوری نیست با اینکه خوشتیپ هست و تیپ امروزی داره ولی من تا حالا باور نمی کردم پسری تو نسل جدید وجود داشته باشه با وجود این جو دانشگاه که بعضی ها دنبال دختر بازی هستن سرش تو لاک خودش باشه .
باور کنید با اینکه خودش نمیدونه ولی خیلی طرفدار داره تو دانشگاه ، اکثرا بحث اونه بین دخترا حتی دخترای قرطی که از اول ترم با چند تا پسر دوست بودن.  کلا دوستام آمار همه رو دارن تو دانشگاه به جز اون .
تو گروه دانشگاه با اینکه همه هستن اون نیست حتی تو اینستاگرام هم نتونستم پیداش کنم چون صفحه دانشگاه رو فالو نکرده بود اسم فامیلشم سرچ کردم ولی نبود مگه میشه اینستا نداشته باشه ؟
الان همه دارن کلا شخصیت مرموزیه اول فکر میکردم با همه اینجوریه ولی دیدم با چند تا دوست پسری که داره کاملا راحته و بگو بخند داره . من از دو سال پیش که دیدمش تا حالا شبی نشده که بهش فکر نکنم خیلی دوستش دارم از طرفی نمیتونم خودم بهش پیشنهاد بدم چون نمیدونم عکس العملش چیه .
کلا غیر قابل پیش بینیه به نظرتون چیکار کنم جذبم بشه ؟

موضوعات مرتبط :
جذب خواستگار دلخواه