سلام

سوالم در مورد روابط زناشوییه .

به نظر شما یک زن و شوهر وقتی هیچ مشکلی با هم ندارن و کنار هم هستن باید موقع درخواست رابطه جنسی همیشه به هم جواب مثبت بدن ؟ فرضا زن و شوهر رابطه شون خیلی خوبه و نمیخوان هیچ کوتاهی در حق هم کنن , ولی با این حال لازمه همیشه به پیشنهاد همدیگه جواب مثبت بدن ؟

علاوه بر رابطه اصلی, راه های زیادی برای ارضای همسر هست. مثلا موقع پریود و بارداری به جز رابطه اصلی با چند روش دیگه میشه شوهر رو راضی نگه داشت. ولی واقعا لازمه حتی در دوران پریود شوهر رو ارضا کنیم؟ اگه همیشه شوهرمون ارضا بشه حتی یه بار صبر کردن رو یاد نگیره خب وقتی یه زن بره مسافرت, وقتی بیمار بشه, وقتی خونمون مهمون باشه, وقتی قهر کنیم, در اینجور مواقع این مرد چجور تحمل کنه؟ اگه دست به گناه بزنه یا فشار زیادی رو تحمل کنه مقصر خودمون نمیشیم که صبور بودن و منتظر بودن رو یادش ندادیم؟

همین موضوع در مورد یه زن هم صدق میکنه. اگه مرد همیشه به درخواست زنش جواب مثبت بده, وقتایی که مرد خونه نیست و مسافرت و ماموریت کاریه, یا خسته ست, یا مهمون اومده یا مرد بیماره و قدرت جنسیش کم شده, در اینجور شرایط زن هم نمیتونه تحمل کنه و ممکنه در بهترین حالت فشار جنسی زیادی بهش وارد بشه و عصبی بشه یا بدترین حالتش گناه کردن به شکل های مختلف.

در نهایت سوالم اینه, آیا موافقین از همین اوایل زندگی که هیچ مشکلی بابت رابطه نیست, خودمون به همسرمون صبور بودن رو یاد بدیم و هر از گاهی بدون دلیل تن به رابطه ندیم تا شوهرمون یا زنمون یاد بگیره که صبور باشه و عادت نکنه به مدام ارضا شدن ؟ به عبارتی افسار رابطه جنسی رو کنترل کنیم و مطیع بی چون و چرای این نیاز نشیم.پیشنهاد :

چیکار کنم سمتم بیاد ولی من درخواست کننده نباشم؟

رد درخواست رابطه جنسی و ناراحت شدن شوهر

رد کردن درخواست رابطه ی دهانی شوهر و سرد شدن اون

چطور از یک همسر عزادار درخواست رابطه جنسی بکنیم ؟

پاسخ به درخواست جنسی همسر در مواقعی که خودمان نیاز نداریم

وقتی شوهرم ازم ناراحته ، ازش درخواست رابطه جنسی بکنم ؟

فاصله افتادن بین درخواست و انجام رابطه ، میل مرد رو از بین میبره ؟


برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
موضوعات مرتبط - با کلیک روی کادر یا کادرهای زیر مطالب بیشتری را در این مورد خواهید دید :
مسائل زناشویی خانم ها مسائل جنسی دوران عقد مسائل زناشویی آقایان