سلام

غرور ، احساسات

شاید این دو تا چیزایی باشن که خیلی با هم جور در نیان ولی در من که خیلی خوب جور در اومدن !

خیلی سخته آدم هم فوق العاده احساساتی باشه و هم مغرور ( یه جورایی آدم نابود میشه ) . توجه کنین که غرور با تکبر متفاوته و من خدا رو شکر متکبر نیستم فقط مغرورم اگه غرور با بی ادبی ترکیب شه میشه تکبر .

خلاصه اینکه من هم مغرورم و هم احساساتی و باور کنین این چیزیه که آدمو عذاب میده . احساساتی بودنم در حدیه که با دیدن فیلم های رمانتیک بارها گریه کردم و مغرور بودنم در حدیه که یک سال با صمیمی ترین دوستم سَرِ یه موضوع قهر بودم (( تقصیر اون بودااااا ))
و با اینکه اون چند بار پا پیش گذاشت واس آشتی ، آشتی نکردم تا اینکه بعد از یک سال تلاش هاش نتیجه داد !

بارها شده نشستم و صحنه های رمانتیک بین خودمو همسر آیندم رو تصور کردم ، و حتی به جمله هایی که میخوام بش بگم فکر کردم اما یه حسی میگه نباید بگی و از طرفی یه حس دیگه میگه هر ثانیه باید بهش ابراز محبت کنی .

خلاصش اینه که دچار سردرگمیم و میخواستم نظرات شما رو بدونم که به نظرتون کدوم بخش از شخصیتم بهتره و از خانما بپرسم که مردِ ایده آل شما مغروره یا احساساتی؟

به نظر خودم که مردای مغرور واسه خانما جذاب ترن و هر چی به دخترا بیشتر کم محلی کنی بیشتر به سمتت کشیده میشن!!! هر چه بیشتر پیگیرشون باشی بیشتر نار میکنن .

اشتباه میکنم آیا ؟


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۳۷۵ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (مردِ ایده آل شما مغروره یا احساساتی؟) ، (۵۳) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓