با سلام

میخوام کلکسیون سوالاتمو با سوال درباره ی خودارضایی تکمیل کنم . البته سوال نیست و فقط یه درخواسته .

درخواستم از عزیزانی هست ( چه آقایون و چه خانمها ) که در دوران مجردیشون اصلا خودارضایی ندارن یا نداشتن و یا داشتن و بطور کامل ترک کردن ، بیان و بگن چطوری ؟ عدم خود ارضایی چه تاثیراتی تو زندگیشون داشته؟ بیان و بگن تا جوونا بدونن همچین افرادی هم تو جامعه هستن که خودشونو پاک نگه داشتن، بگین مجردیتون رو چطور بدون گناه پشت سر گذاشتید؟

اصلا تو مجردی به ازدواج و رابطه با همسر آینده و مسائل زناشویی فکر هم میکردید یا مطالعه در این زمینه ها داشتید؟ و اگر داشتید چطور میشده که تحریک نمیشدید و به گناه نمیفتادید؟ بگید دوران دانشجویی تون رو با وجود کشش ها و نیاز های شدید عاطفی و جنسی چطور پاک پشت سر گذاشتید و تحمل کردید و آیا از اینکه پاک بودید راضی هستید؟ چه توصیه ای به جوونا میکنید؟ چه اونایی که درگیر خودارضایی هستن و چه اونایی که به سختی پاکی خودشونو حفظ کردن؟

خواهش میکنم کسی حاشیه نره و حتی الامکان دوستانی که خودشونو پاک نگه داشتن یا از گناه پاک شدن بیان و نظر بدن . به خدا مدیونید اگر دارید این پست رو میخونید و پاک هم هستید و نظر نذارید .

بدونید تک تک نظرات شما میتونه نیروی محرکه و انگیزه ای باشه برای ترک خودارضایی افراد مبتلا و مقوی اراده ی جوونایی که به سختی دارن خودشونو پاک نگه میدارن چه دختر و چه پسر
ممنون از دوستان عزیزی که جواب میدن

برادر کوچیک شما "منصور وسطی"


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۱۹۵ مطلب)
مسائل دختران جوان (۱۹۱۳ مطلب)

مردم در مورد این موضوع (۷۸) نظر داده اند، برای مشاهده بخش نظرات کمی پایین تر بروید