سلام

چند وقت پیش تو یه پست نظری گذاشتم که خیلی دیسلایک گرفت، می خوام راجع به اون صحبت کنم.

ببینید دوستان دهه شصتی، نسل جدید با شما فرق دارن، و این دلیل نمیشه شما هر اتفاقی که افتاد بگید : بچه ...

برادر بزرگ خودمم دهه شصتیه و همون مشکلاتی رو داره که شما دارید. اما دلیل نمیشه هر دفعه به همه چی گیر بدید.

اتفاقی که این روزا میفته اینه که پسرا و دخترا تو سن های پایین به هم علاقمند میشن. منم قبول دارم که خیلیاش بچگانه است اما شما هم قبول کنید که همه این طور نیستن.

از دوستای خودم هست کسی که یه دختر خانمی رو دوست داره، اما هیچ تلاشی واسه زندگی نمی کنه و فقط به قلیون و سایز ماهیچه هاش فکر می کنه. خب معلومه که این زندگی رو جدی نگرفته.

من خودم، دختر خالم رو دوست دارم واقعا ( البته دختر دختر خالمه ولی به هم میگیم پسر خاله، دختر خاله چون با هم بزرگ شدیم) ، به خودشم غیرمستقیم گفتم، اونم به نظرم دوسم داره. چند ساله که دوسش دارم. دو سال ازم کوچیک تره. تازه 18 سالم شده، الحمد الله وضعیت مالیمونم خیلی خوبه، ولی با تمام وجود دارم درس می خونم که پزشکی قبول شم، به لطف خدا وضعیت درسیمم عالیه و همه تو شهرمون از من حرف می زنن.

از نظر تیپ و قیافه هم به نظر بقیه خیلی عالیم. الآن شاید باز بعضیا بیان بگن بچه است طرف، اما از بچگی اهل مطالعه بودم و کلی کتاب درباره ازدواج خوندم، با هر کی هم گپ زدم طرف گفته فلانی از سنش خیلی بیشتر می فهمه، همین الآنشم با وجود اینکه بچه آخرم اما همه واسه مشورت گرفتن میان پیشم. همه سنگینی و نجابت دختر خالم رو قبول دارن، با مادر و خواهرم هم حرف زدم ( خواهرم میشه زنداییش )، مشکلی ندارن و خوشحالن و به نظر خودم و اونا خوشگل هم هست .

ممکنه یکی بیاد بگه عشق بچگانه است، بره دانشگاه عوض میشه و ... ، منم میگم شاید، ولی چه تضمینی هست وقتی یه مرد 25 ساله زن می گیره صبح روز بعدش یه زن خوشگل تر و بهتر رو نبینه ؟

متاسفانه هر وقت کسی اینجا از عشق و علاقه تو سنین پایین حرف می زنه همه بهش حمله می کنن، اما لطفا همه رو به یه چوب نرونید.

قرار شده ان شا الله سال بعد، بعد از اعلام نتایج یه جورایی نشان کنیم بعد دو سه سال هم رسمی .بازم می گم، الآن یکی میاد میگه درستو بخون بچه، من درسم رو می خونم و وضعیتم هم عالیه به لطف خدا، ولی عشقم رو هم فراموش نمی کنم

برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۰۱۲ مطلب)