سلام بر عزیزان خانواده ی برتر خصوصا خواهرای گرامی و عزیزم

من به عنوان یک پسر که واقعا نگران زندگی آینده و رضایت مندی همسرم هستم از شما خواهرای خودم کمک میخوام .

متاسفانه خیلی از دخترا از نوجوانی تا سنی از جوانی رو میارن به روابط خارج از چارچوب خانواده و به قول خودشون میرن دنبال دوست پسر حالا به هر دلیلی ( مثلا عزیزی گفته بود میخوام از تنهایی در بیام، یکی گفته بود از اینکه بهم توجه داره و هوامو داره لذت میبرم  و ... ) .

حالا این به کنار متاسفانه و متاسفانه چیزی که واقعا من رو ناراحت و نگران کرده رفتاری هست که بعضی خانم های متاهل انجام میدن ! یعنی خانم بعد از ازدواجش بنا به هر دلیلی توسط شوهرش ارضای جسمی و روحی نمیشه و با کمال تاسف به مردای دیگه چراغ سبز نشون میده و چشم به روابط خارج از خانواده داره .

حالا خانمای عزیز و خواهرای خودم بیان و بگن چراااا؟؟! چه دلیل یا دلایلی وجود داره که یک دختر و یا یک خانم متاهل به اینجا کشیده میشه ؟ جزئی و با مصادیق و اگر مثالی بود با مثال توضیح بدید. و اینکه اون شوهر بنده خدا چیکار باید بکنه که کاملا طمع خانمش از بیرون کنده بشه که هیچ ، بلکه کاملا تو خونه و توسط شوهرش اغنا و ارضا (جسمی و روحی) بشه؟

پیشاپیش از اینکه به خودتون زحمت میدید و به سوالم جواب میدید ازتون کمال تشکر رو دارم ( حتی شما دوست عزیزی که حرف برای گفتن داری ولی حوصله ی تایپ کردن نداری!! ممنون میشم این دفعه رو بخاطر خانواده هامون و بخاطر ارتقای فرهنگمون جواب بدی! )

برادر کوچیک شما "منصور وسطی"


موضوعات مرتبط :
مسائل پسران جوان مشورت در ازدواج آقایان رفتارشناسی دختران برای ازدواج