سلام

چند تا سوال جنسی درباره ی خانما داشتم که ممنون میشم جواب بدن بهم ، چون در آستانه ی ازدواجم جوابشون رو لازم دارم:

1-شنیدم خانم ها شاید لازم نباشه در همه ی رابطه های جنسی به ارگاسم برسن ، یعنی نیازی نیست حتما به اوج لذت برسن و لذت برقراری رابطه براشون کافیه و مشکلی بوجود نمیاره و از لحاظ روحی لذت همسرشون و ارضا شدن همسرشون حس خوبی بهشون میده و شاید لازم نباشه حتما خودشون به ارگاسم برسن ، درسته آیا؟

2-آیا به جز ناحیه ی تناسلی قسمت های دیگه ی بدنشون هم بهشون لذت جنسی میده ؟ مثلا من شنیدم که سینه ها یا لاله ی گوش یا گردن و ... میتونه اونارو واسه رسیدن به ارگاسم آماده کنه، چون تو مردا اکثر قریب به اتفاق لذت جنسی از آلت تناسلی برده میشه، همیشه برای من سوال بود که آیا خانمها مثلا با تحریک سینه ها مثل تحریک کلیتوریس و واژن تحریک میشن و لذت جنسی میبرن یا نه فقط یه حس خوبه؟

3-سوال سوم درباره ی سیکل ماهیانه ی خانماست، آیا زمان خاصی هست که نیاز خیلی بالای جنسی داشته باشن و آیا زمانی هست که اصلا نخوان رابطه داشته باشن؟ چه زمان هایی؟

4- نیاز جنسی در خانم چطور بوجود میاد؟ یعنی چه عواملی باعث میشن یه زن احساس نیاز بکنه و دلش رابطه بخواد ؟ مثلا مردا با چشم و نگاه به اندام و برجستگی های بدن یا زیبایی های خانمش تحریک و بلافاصله آماده ی رابطه میشه، خانم ها چطوری؟

5- اگر خانم نیاز داشته باشه چطور به شوهرش میفهمونه و ازش درخواست میکنه ؟ یعنی از کجا بفهمیم که مثلا الان خانم نیاز داره؟

6- خانم ها بیشتر رابطه ی آروم و رمانتیک رو دوست دارن یا رابطه ای که مرد خیلی تحریک شده و از خود بی خود میشه و یکمی خشن تر و با جذبه تر رفتار میکنه و یا هردو؟ اگر هردو به چه نسبتی؟ یعنی چند درصد رابطه ها آروم و رمانتیک  و چند درصد با شور و اشتیاق و یکمی با قدرت تر؟

در آخر هم از همه ی عزیزانی که جواب میدن ممنون هستم، حالا که نظر گذاشتن عمومی شده همه ی دوستان عزیز شرکت کنن و فکر کنید شاید جواب شما که الان تو ذهنتون هست و بنا به هر دلیلی از بیانش خودداری میکنید گره از مشکلات یک زوج و یک رابطه زناشوئی باز کنه، پس همه جواب بدید

اگر کسی از خانمای محترم هم درباره ی آقایون سوالاتی داشت که خواست بپرسه یا همین جا بپرسه یا مثل همین پست بصورت سوال در یک پست جداگانه سوالاتشو مطرح کنه

با تشکر ویژه از همه ی شما

"منصور وسطی"


برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
موضوعات مرتبط - با کلیک روی کادر یا کادرهای زیر مطالب بیشتری را در این مورد خواهید دید :
در مورد رابطه جنسی