سلام

یه مشورت در مورد ازدواج میخواستم؛

ازدواج نکردن با دختری که از همه نظر با اون هم کفو و هم سطح هستم و شناخت خوبی از هم داریم به دلیلی که در ادامه میگم درسته؟ یعنی به نظرتون دلیل کافی هست که این مورد رو رد کنم؟

و اما مشکل دختر خانم:

ایشون با شوهر خواهرشون بعضی از حریم ها رو رعایت نمیکنن که از نظر من اصلا درست نیست ولی از نظر بعضی از افراد مثلا امروزی شاید طبیعی باشه!

ایشون جلوی دامادشون کاملا راحت هستن از نظر پوشش و شاید فقط یه روسری به زور سرشون بمونه ولی بدون مانتو یا لباس بلند و پوشیده راحت تو رفت و آمدهاشون هستن، یا دیدم توی عکس های دسته جمعی خیلی راحت دست روی شونه هم گذاشته باشن یا کنار هم چسبیده به هم ایستاده باشن. دست دادن هم محدودیتی براشون نیست و انجام میدن. توی پیج های شبکه های اجتماعی هم کلی بوس و قلب و لاو برا هم میفرستن و عزیزم از زبونشون نمیوفته! همه این رفتار ها جلوی دید پدر و مادرشون و خواهری که این برخورد از شوهرش هست اتفاق میوفته و از نظر اونا حتما مشکلی نیست که این رفتار ها ادامه دارن ...

کلا در نظر همه به عنوان فردی که از نظر پوشش بازتر هستن شناخته میشن. دختر خانم دوست پسر نداره و خیلی دختر مهربونیه اینو همه کسانی که باهاش برخورد دارند میگن و خیلی خیلی هم به من علاقه داره!! ( ما از اشنایان دور هم هستیم  وجود این علاقه صدرصد هست به خاطر طولانی شدن پست توضیحش نمیدم ( همه خواستگاراشو یا رد میکنه یا پشت خط نگه میداره تا من برم خواستگاریش.. ) من و اون هیچ ارتباطی با هم نداریم.

با شناختی که از ایشون و علاقشون نسبت به خودم میدونم مطمئنم که اگر قبل از ازدواج این مورد رو ازش بخوام اصلاح بکنه، حتما انجام میده. ولی من پسری غیرتی و سنگین هستم با خودم میگم با فردی با این ویژگی اگه ازدواج کنم بعد باید اسم خودمو چی بذارم؟ از نظر باقی شرایط کاملا مناسب من هستش. بنظرتون دلیل کافی هست برا رد این مورد ؟


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۳۵۹ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (دختر مورد علاقم با داماد شون بعضی از حریم ها رو رعایت نمیکنن) ، (۵۴) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓