سلام
فکر کنم بیچاره شدم. قضیه از این قراره که من دیروز تبلتم را به علت مشکلی که داشت دادم درست کنند. حالا به خاطر نوع مشکلش مجبور بودم رمزشو بدم. از اونجایی که من تو اینترنت عکس الت جستجو کرده بودم. اگه طرف فضول باشه و بره تو مرورگرم می تونه جستجوهای اخیرم را ببینه. و از اونجایی که از فامیل های دور ماست احتمال سرکشی به تبلتم را وجود داره و بیشتر می کنه.
دو تا برادرن که برادر بزرگ تقریبا سی سالشه که میدونم نمیره جاسوسی کنه اما برادر کوچیکه که کنار اون کار می کنه بیست سالشه و منو از اونجایی که چند سال پیش فوتبال بازی کردیم می شناسه و این باز احتمال جاسوسی کردنشو بیشتر می کنه و اگه بره ببینه تو همه فامیلای ما این قضیه پخش میشه و من باید خودمو آتیش بزنم.
از دیشب تا حالا نخوابیدم و صبح رفتم رمزشو عوض کردم. تبلتو که باز کردم دیدم نورش زیاد شده و رو حالت ذخیره باطری است و فقط خود برادر بزرگ اونجا بود که گفت هنوز سراغش نرفته. این یعنی دیگه دیشب که من رفتم تبلتو دادم برگشتم. پسره کوچکتره رفته فضولی کرده مگه نه؟ ان شاء الله اینجور نباشه.
حالا اگه مرورگر منو بازکرده باشه دیگه واویلا.تو رو خدا یه جوری دلداریم بدید خیلی نگرانم.اصلا خودش نگفت که رمز بده.من دیوونه به خاطر اینکه برا گرفتن رمز تماس نگیره رمز دادم که از کارم در حد مرگ پشیمونم.حالا هم احتمال داره آبروم رفته که ان شاء الله اینجور نباشه

برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
موضوعات مرتبط - با کلیک روی کادر یا کادرهای زیر مطالب بیشتری را در این مورد خواهید دید :
مسائل پسران جوان مسائل دختران جوان