خدمت خوانندگان عزیز سلام

من سؤالی دارم که جوابش تا حد زیادی واسم مهمه. عزیزانی که سوالمو میخونین لطفا بنا به تجربه هایی که براتون پیش اومده نظراتتونو بنویسین.

سوالم اینه که آیا دیر جواب دادن پیامک از طرف کسی که ابتدای آشنایی خیلی زود و به موقع جواب میداد ولی بعدها دیر جواب میده ممکنه عمدی باشه یا واقعا من بدگمون شدم نسبت بهش.؟ آخه شوهرم دو سال ابتدای آشناییمون خیلی خیلی زود ( کمتر از 3 ثانیه) پیاممو جواب میداد به طوری که خودم تعجب میکردم از این سرعت پاسخ دادنش ولی حالا مدت سه ماهیه که اگه پیامی بفرستم ( توی دو تا شهر دور زندگی می کنیم ) اصلا حتی یه بارم پیش نیومده که زود جواب بده. میکشه سه چهار ساعت بعد شایدم  صبح یه روز بعدش.  اصلا آقایون تا حالا شده شما به عمد جواب پیام کسی رو دیر بدین؟ کسی که خیلی دوسش داشتین.

آخه همش با خودم میگم اگه اتفاقی باشه پس چرا حداقل یه بار اتفاقی گوشیش جلوی دستش نیست که فوری جواب بده. الان سه ماهه هر وقت پیامی بفرستم کمترین زمان جواب دادنش دو سه ساعت بعده. می دونم که میگین نمیشه ما قضاوت کنیم و از کجا بدونیم. اما حداقل می خوام لطف کنین تجربیات خودتونو درباره موضوع دیر یا زود جواب دادن پیامک به عشقتون بنویسین.

آخه این موضوع گاها در رابطه با بعضی بستگان و دوستان و آشنایان غیر از خود نامزدم هم اتفاق میفته. مثلا طرف با اینکه اول زود و به موقع جواب میداده یهویی مدت زیادی میشه که ادم میبینه کمترین زمان جواب دادنش نسبت به روزای اول آشنایی و ارتباط خیلی زیاد میشه و به ماکسیمم می رسه. متشکرم. خدا خیرتون بده. لطفا با نظرات واقعی و بجا و انسان دوستانه تون منو ازین مشکل فکری نجات بدین. شاید اصلا من زیاد حساس شدم و اگر این مسأله یه جور نقص و ضعف فکریه خودمو بتونم تا زوده اصلاح کنم.

در مورد اینکه چرا از خودش نمیپرسم میترسم شوهرم فکر کنه من بدگمانم و سختگیرم. چون من همیشه از اول آشنایمون تا حالا هیچوقت بهش گیر ندادم و اون همیشه همه جا ازینکه من دختر حساسی نیستم و جزییات برام چندان مهم نیست پیش همه کس تحسینم می کنه.  اینجوریه که من دلم نمیاد به اون تفکری که اون از من داره خدشه وارد شه.

راستی اینو یادم رفت که بگم همین موضوع متاسفانه باعث شده که من خیلی خیلی نسبت به قبل کمتر به شوهرم پیامک بفرستم و توی این نوع ارتباط نوشتاری پیامکی خیلی باهاش سرسخت شدم و خودمو ازین لحاظ ازش دارم دورتر و دورتر میکنم که بالطبع ایشونم دیگه کمتر پیامک میفرسته و مثل قبل نیست از این لحاظ.


برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
مشورت در شوهرداری (۶۱۶ مطلب)