سلام

من یه دختر هستم ، توی یک رشته و دانشگاه خیلی خوب و البته در شهر خودم درس میخونم مشکل من ازون جایی شروع شد که یکی از هم کلاسی های با شخصیتم ( حداقل در ظاهر ) سر یه سری موضوعات درسی و مشترک به من توی تلگرام پیام دادن و کم کم با ایشون بیشتر اشنا شدم ایشون خیلی مهربونو گرم برخورد میکردن و کلا یه جوری نگاه میکردن که حتی دوستمم بهم میگفت واقعا یه جوری نگات میکنه .

این هم بگم که من یه دختر مذهبی و محجبه و به گفته دیگران خیلی زیبا هستم این قضیه گذشت و من متاسفانه کم کم به این اقا علاقه مند شدم یا شاید فکر میکردم که علاقه مند شدم بعدا که گذشت خیلی چیزها دیدم مثلا این که این اقا با بقیه دختر ها هم خیلی گرم برخورد میکنن و فقط من نیستم یعنی حتی واسه یه درس از دو تا از دخترا جزوه گرفتن یکیش من بودم یکیش یکی از دوستام و من حتی خبر نداشتم .

بعدا هم همون دوستم بهم گفت  که توی یه زمان واسه تشکر هم واسه من یه سری نمونه سوال فرستاده بودن هم واسه اون دوستم ( که البته واسه من بیشتر فرستاده بودن) و در یک لحظه با دوتامون صحبت میکردن اونم خیلی گرم و صمیمی

واقعا رفتاراشون به هم ریخت منو وقتی که متوجه کاراشون شدم همش شبا به خودم میگم از الان همه چی تمومه ولی باز که فرداش میرم دانشگاهو رفتار محترمانه اون اقا رو میبینم دوباره یه سری بهونه های مسخره میاد تو سرم که نه شاید دوست داره چند ماهه به شدت درگیر این قضیه شدم .

اینم بگم این اقا هم اصلا اهل دوستی اینا نیس تا جایی که من میدونم و خیلی هم درسخونن و همیشه حرفاشون در پرده کارای درسیه متاسفانه.  ایشون توی یه سری موارد خیلی به من کمک کردن و واسه همین احترام زیادی واسشون قائلم البته من هم متقابلا به ایشون کمک های زیادی کردم ،ای کاش همیشه این اقا سرد با من رفتار میکردن .

واقعا معنی کاراشونو نمی فهمم. و ای کاش که زودتر با این سایت خوب اشنا میشدم و میفهمیدم کسی ادمو دوست داره که بیاد خواستگاری ولی این حرفا متاسفانه دیگه رو من تاثیر نداره، اینم بگم من نمیتونم انتقالی اینا بگیرم چون هیچ بهونه ای ندارم، اگه تو شرایط مشابه من بودید و یکی رو همش میدید چجوری تونستید فراموشش کنید ؟ یه سوالم از اقایون هدف این اقا چیه واقعا از این رفتارا ؟
تو رو خدا واسم دعا کنید ممنون از همتون❤


برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۴۰۰ مطلب)