این طرح متوقف شده
سلام
تشکیل گروه واسطه های ازدواج خانواده برتر قدمی بعدی طرح واسطه گری ازدواج خانواده برتر هستش . با وجود این که فرم های ازدواج آزمایشی بودند ، ولی از آقایون بیش از 30 نفر و از خانم ها هم بیش از 60 نفر فرم رو پر کردند . این نشون دهنده ی تمایل مجردهای وبلاگ برای ازدواج و شرکت در این طرح هستش .
با توجه به تنوع خواسته های شرکت کننندگان و همچنین نظرات ارزشمند شما در پست های قبلی ، باید طرح رو طوری به پیش ببریم که تقریبا نظر همه جلب بشه .
یکی از موضوعات مهم مطرح شده در پست های قبلی ، این بود که آیا خانواده ها باید در جریان باشند یا نباشند ؟ بنده میگم لزومی نداره که خانواده ها در جریان باشند ولی به یک شرط ؛
کسی باید واسطه ی یه مجرد بشه که یا به واسطه گری مشهور باشه ، یا این که مورد اعتماد فرد مجرد باشه و خانواده ی اون هم واسطه رو بشناسن .
تکلیف واسطه های مشهور که مشخصه ، ولی دسته دوم واسطه ها که قصد داریم تعدادشون رو زیاد کنیم می تونن دوست ، فامیل ، همسایه و ... فرد مجرد باشن . در واقع می خوایم کاری کنیم که هر کسی یه مجرد میشناسه ، در به در به دنبال کیس مناسب برای اون باشه ! این طور نباشه که کسی دوستش ، همسایه ش و ... مجرد باشه ولی کاری نکنه !
یکی از موضوعات مهمی که مردم میترسن وارد واسطه گری ازدواج بشن اینه که میگن اگه واسطه ی یه ازدواج بشن ، اون ازدواج شکست بخوره و خانواده های اونا ، واسطه ها رو مقصر بدونن !

این حرف از روی عصبانیت و ناراحتی زده میشه و چه بسا خود خانواده ها هم قبولش نداشته باشن ! چون واسطه فقط معرفی می کنه ، میگه فلان شخص برای دختر یا پسر شما ظاهرا مناسبه . برید تحقیق کنید ... ! غیر از اینه ؟! آیا واسطه چاقو میذاره زیر گلوی خانواده ها و میگه الا و بالله باید این ازدواج صورت بگیره ؟!
نکته مهم و اساسی طرح واسطه گری ازدواج خانواده برتر اینه که در فرم های ازدواج موارد مهم و مساله ساز مطرح شده که قبل از شکل گیری ارتباط در مورد اونا تعیین تکلیف میشه و  تصمیم گیری در مورد اون موضوعات مهم حتی ممکنه به جلسه خواستگاری هم نرسه .
نقش واسطه ها در طرح واسطه گری خانواده برتر این تعریف میشه :
- فردی ( واسطه ) دوست ، فامیل یا ... مجرد داره . عضو گروه واسطه های ازدواج خانواده برتر میشه ، به طریقی که بعدا عرض میشه ، با واسطه ی ازدواج یه فرد دیگه آشنا میشه .
- دو واسطه با هم ارتباط میگیرن و در مورد اون دو مجردی که میشناسن حرف میزنن
- اگه به توافق رسیدند ، زمینه ی حضور دیدار از دور ( نا محسوس ! ) دو طرف رو فراهم می کنن .
اگه دو طرف مایل به ادامه ی رابطه شدند ، ابتدا خانواده ی آقا پسر تحقیقات اولیه رو انجام میدن .
- اگه نظرشون مثبت بود ، واسطه ی دختر ، خانواده ی اون رو در جریان میذاره و ازشون می خواد یه تحقیقاتی بکنن .
- اگه خانواده ی دختر هم موافقت کردند ، واسطه ها قرار خواستگاری رسمی رو میذارن .
- واسطه ها به خانواده ها میگن ، ما فقط معرفی کردیم ، تحقیقات مفصل و تصمیم گیر نهایی خود شما هستید !
- واسطه ها فایل های آموزشی ( بنده تهیه خواهم کرد ) رو به خانواده ها میدن . تا در مراحل تحقیق اصلی و خواستگاری راهنمای اونا باشه .
- واسطه ها کنار میکشن و منتظر درخواست کمک احتمالی خانواده ها می مونن .
- تکلیف این مورد که تعیین شد ، واسطه ها در صورت تمایل برای ازدواج مورد بعدی تلاش خواهند کرد .

تبصره : آقایون می تونن بدون واسطه در طرح شرکت کنن ولی خانم ها حتما باید از یه واسطه کمک بگیرن .

عضویت در کانال از طریق لینک زیر :


اگه سوالی دارید لطفا بپرسید .

کاربران خانواده برتر در مورد پست (کانال واسطه های ازدواج خانواده برتر در تلگرام) ، (۴۲) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مربوط به خانواده برتر (دارای ۴۸۹ مطلب مرتبط)
واسطه گری برای ازدواج (دارای ۳۴ مطلب مرتبط)